Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy eléggé tapasztalt srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eléggé tapasztalt srác észreveszi ha olyan lánnyal smárol aki most csókolózik vele elször?

Figyelt kérdés
szerintetek? ti észrevennétek?
2011. aug. 24. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok akkora ász, de férfi és volt pár lány. Nem hiszem, hogy észre venném. A pillanat elragad, mert akkor kell csókolni ugye.
2011. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy eléggé tapasztalt srác észreveszi ha olyan lánnyal smárol aki most csókolózik VELE elször?"

igen, de nem észreveszi hanem emlékszik h veled még nem smárolt

2011. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én igen. Egyértelműen lehet érezni.

Ám volt már olyan is, hogy a csaj először csókolt, de nem tudtam volna megmondani biztosra.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..

2011. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

gondoltam h ezt " vele" rész kissé félreérthetően irtam!

vegyétek ugy h zárójelbe van!

2011. aug. 24. 22:52
 5/9 A kérdező kommentje:
22:50 ez a link h jön ide???????
2011. aug. 24. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
A zseni átlátja a chaost. A második. :-)
2011. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel először csókolózol így feltehetőleg szűz vagy még...mikor b@szni fog téged azt biztos észre fogja venni, hogy első vagyXD
2011. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de most itt CSÓKRÓL van szó!
2011. aug. 24. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:

észre vehetö..én észre vettem..

de van ojan csaj aki már 4-5 éwe csak "nyalfal"..

de egy szüz kis csaj() ugy megleppet elsöre..na az tud csokolni..tehát wáltozó..

2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!