Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek milyen alkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen alkatú pasi tetszik?

Figyelt kérdés

vékony, macisabb vagy milyen? szerintem az a jó ha egy srácot meg lehet ölleni, de nem macis, pont közép súlyban van, de ink. a vékony fele hajlik:D

16/L


2011. aug. 25. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Vékony, vagy szálkás izomzatú (tehát aki a munkától lett izmos). :) De szerintem igazán nem a test a lényeg, hanem az ész. :) Szeretem, ha egy férfi intelligens, és lehet vele beszélgetni. :) Ezért választom a 30asokat (jó, vannak kivételek)! ;)
2011. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beliel ***** válasza:

Én vagyok a ti ideálotok :)

Conan voltam: [link]

2011. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vékony, magas, izmos, persze azért nem kigyúrt állat, de én is egyet értek előzővel, a munkától legyen izmos, és hát persze főleg a belső a döntő!!
2011. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ölelni*

köszi a válaszokat:D 2. hozzászóló állati szexyy vagy de maradok az eredeti véleményemnél (=

2011. aug. 25. 11:10
 5/8 Beliel ***** válasza:
Hmmm... ez a kép jobb szögből van: [link] :D
2011. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Munkától vagyok izmos...de nem vagyok vékony szálkaxD sem...normáls sulyban vagyok ezvan.

Magas vagyok...igy biztos nemlesz olyan vastga karom mint egynálam alacsonyabbnak..de attol lehetek erős.

Sőt.képzeljétek el még eszem is van...xD

ÉS mégsem olvadoznak utánam a nők:D

15/f :D

2011. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem kb olyna h nelegyne nagyon vekony se es kovér se,és kicsit legyen szálkás,énse vagyok sovány,de azert ilyen 60+os legyne legalabb a pasi:) utolso tán azert mert nem is proballkozol a noknél:D L/14
2011. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen talán az is....sőt..inkább az:(
2011. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!