Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi aki tetszik azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi aki tetszik azt mondta, tetszem neki, de nem jelentkezik már 5 napja. Lerázott?

Figyelt kérdés
Az se baj, ha nem tetszem neki, csak azt nem értem, hogy minek mondta azt, hogy bejövök neki ha aztán nem jelentkezik? Egyébként mondta, hogy halljuk egymást még.
2011. okt. 10. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem következtethetett vmiből arra, h ő nem tetszik neked?
2011. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem, legalábbis azt hiszem nem éreztettem vele semmi ilyesmit... Főleg hogy tetszik is nekem.
2011. okt. 10. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
könnyen elképzelhető, de lehet más egyéb oka is, de valószínűbb az első verzió.
2011. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No para. Ne gondolj egyből valami rossz dologra, lehet, hogy csak nem volt alkalma jelentkezni eddig, mert mondjuk egy másik csajt szopatott.
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ezért vagyon bizalmatlan a férfiakkal...
2011. okt. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!