Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki feromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendelt már valaki feromon parfümöt a www.efem.hu-ról?

Figyelt kérdés

Aki igen,attól megkérdezném: bevált neki?,van korhatár (18 éves kor alatt lehet rendelni)?

Előre is köszi!


2011. aug. 25. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
minek neked ilyen parfüm?
2011. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, te 15 éves vagy ugye???
2011. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
én igen de semmi hatás :D am nekem anyu rendelte.
2011. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
az ilyen feromon kutyu mind kamu,
2011. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Tehát akkor van korhatár?
2011. aug. 25. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó és amire való abban megállja a helyét. Én a Hugo és Armani illatokat próbáltam, a többit nem ismerem, de ez a kettő nekem bevált. Gyorsan szállítottak, korrektek voltak. Egy leírást is kaptam hozzá, hogyan érdemes használni. Az illata kiváló és tartós, a nők kajálták, folyton kérdezgették mi van rajtam. Kell ennél több? Szerintem nincs korhatár, miért lenne? De ha biztosra akarsz menni, akkor írj nekik, biztos szívesen segítenek. Én csak jót tudok mondani róluk.
2011. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

És a többieknek is köszi!:)

2011. aug. 25. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

mielott kidobnal 1 rakas penzt, az ilyen feromon izek a placebo hatason mukodnek, vagyis, magadra fujod a cuccot, es tudatalatt gondolod hogy: most kegyetlenul becsajozok, es most tutti sikerem lesz meg minden, es ezaltal megno az onbizalmad. es a csajok azt veszik eszre, nem valami gagyi vegyszert.

tehat inkabb legy elhatarozott es magabiztos, az ingyen van

2011. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

13:49-es:

És neked a rendelésed után mennyi idő múlva küldték az sms-t a szállítás időpontjáról? Mert én már megrendeltem kora délelőtt,és még nem küldtek sms-t.

2011. aug. 25. 19:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké megvan. :D
2011. aug. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!