Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apák! Ti örültök, vagy büszkék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apák! Ti örültök, vagy büszkék vagytok arra ha a fiatok sokat szexel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
én csaj vagyok, de biztos örülnek neki
2011. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a barátnőjével, vagy minden alkalommal másik lánnyal?
2011. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
apámék régen nemszerették ha itthon szexeltünk barátnőmmel, azt mondták ott csinálom ahol akarom akár az utcán de nem otthon, ezért kimentünk az erkélyre(szép nagy) és ott toltuk elvégre az már kinn van a levegőn. Szerencsére mikor meglátta egyszer hogy nyomom az asszonyt utána már nemszólt 1 szót se hogy itthon csináltam! :)
2011. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem szoktam beszámolni apámnak hogy mennyit szexelek.
2011. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én apám kicsapongó életet élt, és él a mai napig, végigment a fél országon. Ő erre nagyon büszke, és úgy gondolta, hogy ennek ellenére engem "normálisnak" nevel. Éppen ezért eltiltottak a dolog minden formájától gyerekkoromban. Nem beszélhettem lányokkal, TV-ben még egy csókjelenetet se volt szabad megnéznem, az egész téma tabu volt, ha mégis szóba került, akkor csak olyan kontextusban, hogy a dolog undorító, és nem szabad csinálni. Ilyen apák is léteznek. Hármat találhattok, hogy mi lett belőlem vagy éppen a hasonló nevelést kapott testvéremből felnőtt korunkra.
2011. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi lett belőled?:D
2011. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Buzeráns:D
2011. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 walk w1th mee ***** válasza:

buzeráns!xDDDD

xDddd

2011. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább szexeljen, a napi 3-nál több maszturbálást bünteti az APEH és rohadtul nem akarok fizetni, csak mert a büdös kölyök nem bír a vérével...
2011. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi amire buszkenek kellene lenni. Gondolom hogy a kerdezo nem apa. MEG!!! De az lehet konnyen ha nem azzal a fejevel gondolkodik ami a nyakan van hanem azzal ami az ov alatt van.
2011. aug. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!