Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar ha megnézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha megnézik a barátnőtöket, vagy inkább büszkék vagytok hogy "igen ő az enyém! "?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy vélekedtek erről, mert a barátom olyan féltékenységi rohamot kap, amit már nem bírok. Az a legrosszabb hogy az én hibámnak tartja hogy megnéznek, és már ő akarja megmondani mit vegyek fel. Pedig egyáltalán nem öltözöm kihívóan, csak a szőke hajam vonzza a férfi tekinteteket vagy nem tudom.. Ti hogy reagáljátok le amikor igencsak megnézik a barátnőiteket?? Előre is köszi a válaszokat!:)
2010. jan. 10. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mondogasd el neki sokszor,hogy csak őt irigylik,és hogy te csak neki öltözöl fel szépen,meg csak neki akarsz tetszeni,stb stb stb

nekem bejött,én párom is dührohamot kapott eleinte ha rámnézett bárki:D szintén szőke hajam miatt

L

2010. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:DÉn sokszor mondtam neki, de azt mondja hogy ezen nem tud változtatni és ő ilyen.:/ Különben nem csak a ruhatáramat akarja lecserélni, de azt mondja h festessem be a hajam barnára:D Szóval.. nem egy könnyű eset..

(egyébként szerinte már abból a felsőből is kint van a mellem, ami épp hogy hagy egy kis helyet a nyakamnak..)

2010. jan. 10. 12:42
 3/18 anonim ***** válasza:
hát ez már beteges.. értesd meg a barátoddal hogy neked csak ő kell! :)
2010. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
lehet perverz vagyok de engem büszkeséggel tölt el xD
2010. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem perverz, sőt, szerintem ez lenne a normális. Volt barátom ilyenkor büszkén a fenekembe markolt:P Ő viszont...teljesen kiakad.
2010. jan. 10. 13:03
 6/18 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok, nekem jó nőm van :D én is néha ilyenkor a fenekébe markolok XD


viszont zavar h állandóan a nyakán lógnak ha nem vagyok mellette 15 percet. megbízom benne, de neki is kellemetlen h nem tud inkább barátnőivel nyugodtan dumálni.

A múltkor úgy elküldtem az egyik srácot h már a kezemet csókolgatta részegen, szegény nagyon megijedt... :D

2010. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

hat az en baratnomet is sokan megnezik de nemzavar... mer zavarna?

nemtom ki h van vele de buszke vok ra h megnezik...es az megjobban h irigyelnek engem:$ az a legjobb!!

mond meg a baratodnak h inkabb kussoljon es buszkelkedjen veled nemhogy feltekeny legyen mer megneznek...

es szerintem a baratod is megnez mas csajokat...

2010. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hihetetlenül féltékeny, ha már köszön nekem egy fiú agyon akarja verni.. Meg vannak hülye dolgai, de az én hibámnak tartja ha megnéznek, amiről nem én tehetek.
2010. jan. 10. 13:46
 9/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem néz meg senkit állítása szerint:P Azt mondta h minden igényét kielégítem és nem kíváncsi másra de ez túl szépen hangzik ahhoz h igaz legyen, szerintem:P Azonban szerintem az egyik leggázabb látvány ha egy srác kézen fogva sétál a barátnőjével aztán utánam fordul.. Ha én barátom csinálná ezt egész biztos hogy szakítanék vele.
2010. jan. 10. 13:49
 10/18 anonim ***** válasza:

én ha megnézek egy csajt akkor megmutatom a barátnőmnek is :D, de persze nála szebb úgysincs :P


amúgy ha meg tudod ebben változtatni akkor most tedd meg mert később ez elég ijesztő méreteket tud ölteni. (mondhatni fanatizmus)

egyik ismerősömnek volt egy ilyen palija, ez a tulajdonsága fél év után jött ki, majd beleszólt mit vegyen fel, húzták még egy fél évig, szakítottak, két hónap után újra össze,persze megígérte megváltozik - nem jött össze, szakítottak majd még 4 hónapig zaklatta. egy 28 éves nőről van szó... szegény teljesen kikészült.


szóval csak óvatosan...

13:30-os voltam

2010. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!