Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit árul el ez a testbeszéd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit árul el ez a testbeszéd?

Figyelt kérdés
Amikor beszél velem folyton mosolyog,kedvesen néz, néha a nyakamnál lejjebb is vándorol a tekintete.És néha hozzám ér.De van barátnője mindeközben.Szóval most mit higgyek?Tetszek neki, vagy csak játszadozik?
2011. aug. 25. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
meg akar kúrni
2011. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:

hát a melled legalábbis tuti tetszik neki.

ne bánkódj, az is valami.

2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"Amikor beszél velem folyton mosolyog,kedvesen néz"


Általában igyekszem én is így viselkedni mindenkivel, még a 90 éves szomszéd Gizinénivel is.


"néha a nyakamnál lejjebb is vándorol a tekintete"


Vedd bóknak, ettől még ez nem a szerelem jele.


"És néha hozzám ér."


És? Nagyobb az esélye, hogy félreérted, mint hinnéd.

2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kértem kedves 1. és 2. válaszoló!!! :///
2011. aug. 25. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy 1 éjszakás kaland kell neki, vagy szerelmes beléd...az is lehet csak bejössz neki és nem akar semmi komolyat...
2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. és 2. válaszok voltak a legértelmesebbek.. :D Meg akar d/gni. Ha szerelmes lenne beléd, vagy komolyabbra gondolna, kidobná a másikat, vagy legalább tenne lépéseket feléd.
2011. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca.. ***** válasza:

attól hogy a válaszom nem tetszik, mert nincs vattacukor szaga és nem írtam hogy tuti feleségül akar venni mert fülig szerelmes beléd, még nem jelenti hogy baromság. ha valamit hallani akarsz akkor állj a tükör elé és mondogasd, ha konkrét válaszra vagy kíváncsi akkor kérdezz.

márpedig: ha a srác mosolyog, és a melled nézi, az azt jelenti hogy tetszik neki a melled. pont. nem többet, nem kevesebbet. nem kell a világot belemagyarázni egy nézésbe, egy tekintetbe, főleg úgy hogy semmi mást nem tudunk. ez az, amit bizton állíthatunk. hogy lesz-e ebből több majd kiderül. nem kizárt, de nem is biztos.

2011. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tinik ilyenben nem tudnak neked segíteni. :P


Ennyiből meg nem fogod tudni leszűrni. De mi sem, mert nem ismerjük a "kapcsolatotokat".

2011. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!