Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez a fajta testbeszéd? Nagyon kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

A barátom már háromnegyed éve szakított velem, az most lényegtelen miért. Ő akarta a szakítást. Amikor látom, mindig hihetetlenül zavarba jön: remge a lába, keze, oldalra néz, furcsán tartaj a száját, a szemei kimerednek, és direkt nem akar rámnézni, oldalra próbál nézni, de közben a szeme majd kifordul a másik irányba, hogy azért mégis lásson. Mikor buszon látom, mindig elkapja a fejét. Néha kedvesen köszön, néha iszonyatosan sértődötten, és láttam, hogy mikor leszálltam, még azután is bámult.

Szerethet még? Vagy miért ilyen furcsa? Ha nem szeret már, akkor miért mutat nem közömbös jeleket?

Vagy ez lenne a közömbös, semmilyen érzés?

Azért szakított, mert nem szerelmes, de akkor ezt miért csinálja? Ti így viselkedtek valakivel, akit nem szerettek, vagy tökre nem fontos számotokra?


2011. máj. 20. 17:46
 1/10 Viktor2011 ***** válasza:
Tetszeni mindenképpen tetszel neki szerintem. Aztán valószínűleg érzelmileg sem közömbös irántad.
2011. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kínosan érzi magát. Nem tudja, hogy viselkedjen. Ha nem maradtatok barátok, akkor még érthető is. Ha valamit akarna, akkor odajönne, hiszen nem vagytok ismeretlenek.
2011. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez is érdekes dolog amit mondasz. Egy évig eszméletlenül szerettük egymást, SZERELMESEK voltunk, ő is nagyon szerelmes volt, akkor jó, hogy tetszünk egymásnak. Vagy a szerelem elmúlásakor a vonzalom is elmúlik? Valaki felvilágosíthatna, érdekelnek ezek a dolgok, mert nekem egészen más a véleményem.

De köszönöm a választ!

2011. máj. 20. 17:51
 4/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: szerintem is valami ilyesmi lehet a dologban. Eléggé rosszul váltunk el, és nem maradtunk barátok. Viszont akkor is elég furcsa ez nekem.
2011. máj. 20. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson vele tartani a kapcsolatot.Sajnos ezek a viselkedések tőle bármik lehetnek,egy férfi mindig kiszámíthatatlan lehet.Én is azt hittem ilyen jelzésekből,hogy akar még engem az illető,aztán miután lefeküdt velem rá egy hétre láttam,hogy a villamosmegállóba egy másik csaj csöng rajta(tuti együtt töltötték az éjszakát)....Ez csak 1 példa:( 23n
2011. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Viktor2011 ***** válasza:
Nem, a szerelem elmúlásával a vonzalom nem feltétlenül múlik el. Férfiaknál főleg nem.
2011. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy zavarban van, bizonytalan, és fél. A kérdés az mitől tart ennyire. Lehet az egy még számodra ki nem derült titok, vagy szimplán az hogy nem lépett túl rajtad.


Érdektelen ember az nem hoz ki belőlünk ilyen reakciókat csak egy olyan akit valami oknál fogva kerülnénk, vagy megoldandó problémánk van vele.


Legésszerűbb megoldás, odamész és rákérdezel :)

2011. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. máj. 22. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak ciki neki a közeledben, valahol érthető. Oda ne menj hozzá, ne égesd magad, gondolom te már amúgy sem szereted. Ha egy kapcsolat lezárult annak megvolt az oka, az ilyet nem szabad háborgatni mert nem sül ki belőle semmi jó.
2011. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én még nagyon szeretem sajnos. :( De igazad lehet.
2011. máj. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!