Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kettő kérdééés? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő kérdééés? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

szóval ha egy lánynak megtetszik egy srác, és vár arra hogy a srác megszólítsa ( a srácnak is tetszik a lány de a csaj nem tudja), akkor érdemes arra várni hogy egy srác megszólítsa? meg fogja szólítani? fiúk ti hogyan szólíttok meg egy lányt? vagy jobban szeretitek ha a lány kezdeményez és akkor ti is tudjátok hogy ne sülhettek fel, szabad a pálya?


a 2. pedig hogy ez olyanokhoz szól aki mér összejött osztály - ill. évfolyamtársával a suliból. az hogy történt? ki kezdeményezett? hogy alakult ki, hogy ti járjatok? randira hívtátok egymást?


15/L


2011. aug. 25. 14:48
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést pár helyesírási hibáért.
2011. aug. 25. 14:49
 2/7 anonim ***** válasza:

1.VAN SÖRÖD?

2.azmiaz?

2011. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Azthiszem , hogy én a második kérdésedre tudok választ adni.Szóval:átmentem egy hatosztályos gimibe. Ugye ott lettek új osztálytársaim. Mivel elég beszéldes, haverkodós csaj vagyok, mindenkivel leálltam beszélgetni, összehaverkodtam mindenkivel. Lett egy jó fiú barátom. Beszélgettünk. Kérdeztem, hogy tetszik-e neki valaki? Mondta , hogy igen, de nem mondhatja el hogy kicsoda. Kérdezősködtem, hogy ismerem? erre azt válaszolta h "Jobban mint hinnéd" végül nem nyögte ki, hogy ki az. Már rajtam kívül szinte mindenki tudta az osztályba, h az új fiúnak ki tetszik. Megelégeltem, le ültem vele beszélni, hogy én eddig azt hittem h én vagyok a legjobb barátod az osztályba, ennek ellenére, mindenkivel tudatod hogy ki tetszik neked, csak velem nem, hát kösz. Ekkor nyogte ki, h figyu, te tetszel nekem......(ez még év elején volt....szeptember 22.-e felé...) én mondtam h ez nem fog működni.....nagyon kedves az illető, de mint pasi nem jön be.....állítólag még mindig nagyon tetszek neki, de az a lényeg h nem lett semmi komoly.....

2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most azt hiszed hogy olyan jó pofa voltál és mindenki röhög rajta. tök gáz . (= ink. ne válaszolj ha nem tudsz értelmesen ;)
2011. aug. 25. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:
elnézést, ez az 1. válaszolóhoz szólt, 2.nak köszi:)
2011. aug. 25. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy a kapcsolat elején ki kezdeményezi as kommunikációt. Általában a bevállalósabb indít itt még nem ciki ha a lány kezdeményez. Szerintem már onnantól kezd kellemetlen lenni ha a találkozást is a lánynak kell indítani... Olyan mintha a fiú részéről érdektelenség lenne... Szóval a kapcsolatfelvétel indulhat mindkét oldalról a randira hívásnál a fiú indítását részesítem előnyben :D

Nem jöttem még össze senkivel sem (nem volt még barátom) Az osztálytársi kapcsolatot ellenzem azonban az évfolyamból ha lenne rá alkalom és kölcsönös tetszés alakulna ki szívesen összejönnék egy fiúval :)

2011. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha a srácnak tetszik akkor előbb-utóbb meg fog szólítani hacsak nem egy gyáva nyúl.

ha pedig ő nem így gondolja akkor a csaj küldjön felé jeleket.

pl:

nézze addig míg fel nem tűnik a srácnak aztán kapja el a tekintetét(lehetőleg többször egy nap)


nevessen hangosabban egy viccen mint a többiek együtt


stb.

valami kis flörtölést de ne legyen nyilvánvaló mert akkor a lány künnyű préda azt pedig nem szeressük

2011. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!