Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! A mosolygos, artatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! A mosolygos, artatlan vagy nagyszaju, nagydumas csajokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

a mindenkire mosolygos ,kis kedves,aranyos lanyokat(de azert nem visszahuzodo) szeretitek jobban vagy inkabb az altalaban közeppontban levo,nagydumas ,belevalo csajszikat?

vagy milyeneket?

köszi:)


2011. aug. 25. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az okos lányokat szeretem.
2011. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen az első típust :)
2011. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a két véglet létezik. Szerintem a nagypofájú feltűnési viszketegségben szenvedő én vagyok az isntecsászár típusú embereket "mindenki szereti" de igazi barátaik nem nagyon vannak. Én egyik kategóriádba sem tartozom jobb szeretem az aranyközéputat. Ha kell tudok csendben lenni és mosolyogni (na mosolyogni azt aztán mindig) de ha a hangulat úgy adja kinyílik a csipám és kapható vagyok minden baromságra :D Szerintem ez a legjobb, nem kell átesni a ló túloldalára :)
2011. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Leszter_a_Moleszter ***** válasza:
53%
a nagypofájú csajok legtöbbje bunkó, kell a szarnak olyan -_-
2011. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát én a nagyszályú lányokat kedvelem, de viszont a mosoly az kötelező!! :D
2011. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

picit rosszul irtam,nem a nagyszajuakra gondoltam,hanem ugy..aki igy altalaban sokat beszel,meg ilyesmik:)

egyetertek ,h a nagyszajuak altalaban bunkok és igen,nincsenek igaz barataik,hanem szineszkednek,h igy szeretlek,ugy imadlak,közben meg van h alig valtottak par szot....

2011. aug. 25. 15:08
 7/13 anonim ***** válasza:

nagydumás de csak mert nem szeretek állandóan én beszélni.

am. az a jó ha okos és nem valami sarokban bújó szende csaj azokkal a legrosszabb randizni...

2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Én okos, mindenkire mosolygós, általában a társaság középpontjában lévő, nagyszájú, belevaló , kis kedves, aranyos vagyok.....akk ez már nem is jó?
2011. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 welee ***** válasza:

nagy dumás az a tré, hosszú kapcsolatban mindig hallgatni a pofázását áhhhh kizárt,

ártatlan csaj nincs! ezt te is tudod.

az a jó nő. aki tudja mikor kell beszélni, nem okoskodik.

van humorérzéke. és iszonyat jó teste van XD

2011. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 25. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!