Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért szeretitek annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért szeretitek annyira a WOW-ot?

Figyelt kérdés
elég furcsa, hogy 15-18éves helyes(!) pasik péntek és szombat éjjelt ezzel töltik. miért jó ennyire?
2011. okt. 16. 11:18
1 2
 1/20 nielindi ***** válasza:
100%
mert a 80as palájuk a tökéletes nő, nem beszél vissza, azt csinálja, amit mondanak neki, és erre verik!
2011. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én nem WOW-ozok ;)

16/F

2011. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem kell neki virágot venni.
2011. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mert ránéznek a WOW-ra, és csak annyit bírnak mondani az ámulattól, hogy wow.


Amúgy meg a hülye reklámok ennek az oka, mert 15-20 évvel ezelőtt amikor hétvégén minden reggel mese volt a TV-ben, akkor fél percenként lehetett hallani, hogy "Wow, szeretünk Barbie!!!!". Ezek után csodálkozol, hogy rájuk ragadt a WOW?

2011. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én a codot szeretem. :)
2011. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mert ez a játék sajnos függőséget okoz.

Tapasztalatból mondom, pedig én lány vagyok, mégis rákattantam. Egy teljes évig semmi mást nem csináltam (szinte nem is ettem).

2011. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

az egy szar... nem tudom honnét veszed


COD ÉS R6V2 SOKKAL JOBBAK!!

2011. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én inkább focizok, meg bringázok ha nem baj 18/F
2011. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

aki szombaton nem hancúrozik az b*zi.

Az fix suna nap.

Minek a PC-t nyomni inkább a csajt ::)

2011. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem lassan már menőbb utálni a wowot mint játszani vele.... Ugyanolyan játék mint sok más, aki nem játszott vele csak fikázza az nem tudom minek állítja be magát okosabbnak. Én már nem wowozom de sokáig wowoztam, és a wowozás nem azt jelenti hogy automatikusan no lifer kocka leszek. Ez csak egy olyan felületes előítélet mint hogy aki szőke annak nincs esze. Teljesen alaptalan.

Nagyon sok wowos ismerősöm házas vagy van tartós kapcsolata, csak mikor otthon van és van egy kis szabadideje akkor szereti valami játékkal lekötni magát.

A wow is egy társaság, mivel jobb az a sok tucat tini akik facebookon lógnak 24/7? Ennyi idősen kérdező mi a baj azzal ha nem valamelyik discoba issza le magát meg tép be hanem otthon kapcsolódik ki nyugodtan egy olyan közösségben ahol kommunikálni is lehet nem úgy mint egy hangos büdös discoban ahol mindenki olyan részeg hogy úgy se emlékszik másnap semmire ami az este történt.

Meg mi az már hogy a helyes pasik nem wowozhatnak? Ezt is nem tudom ki találta ki hogy aki wowozik az csak valami pattanásos 200 kilós szemüveges srác lehet. Ahelyett hogy előítéleteket szülnél meg általánosítanál, inkább örülj annak hogy van olyan srác aki nem azt tartja menőnek hogy full részeg minden péntek szombat.

Hozzáteszem én se vagyok egy ronda pasi, sőt mikor wowoztam akkor is volt barátnőm. Szombat mindig kettőnkről szólt és be tudtuk úgy osztani az időnket hogy néha wowozhassak esténként. És egyszer sem panaszkodott miatta. Persze ő nem ez a mai tömeg csaj volt, neki volt annyi esze hogy tudja hogy ez ugyanolyan kikapcsolódás számomra mint másnak mondjuk bulizás. De bulizni is jártunk amikor tudtunk.


Nem is tudom minek írtam ezt mind le, sok fiatal úgy is jobban tudja hogy működik a világ.


22/F

2011. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!