Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy szimpatikus legyek neki? (fontos)

Figyelt kérdés

Van egy lany(aranyos mosolygos szoke lany) akit par napja jeloltem facebokon es ma elfogadott.

El akarok kezdeni vele irmerkedni de nem tudom hogyan kezdjek vele beszelgetni hogy ne lasson egy unalmas emberkenek.

Es ha megkerdezi (100%-os)hogy ismerlek valahonnan akor hogyan feleljek??

Lehet hogy furan hangzik de meg soha nem volt baratnom:-D


2011. aug. 25. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
írd meg neki h kikormolnám a végbeledet
2011. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látom meg jöttél Zsici...
2011. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megjöttem mint a havibaj
2011. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is, írj neki. Hogy kezdj el vele beszélgetni? Talán úgy hogy szia. :D Kikerülheted a honnan ismersz kérdést, ha pl te hozod fel először. Például megkérdezhetnéd tőle,hogy : te vagy az XY barátnője ( itt olyan nevet irj aki biztos nem ismerőse) aki két hete mutatott be ugye? Mert nem tudom hogy jól emlékeztem e. Itt válaszolja hogy nem. Te meg bocsánatot kérhetsz, hogy ittál és olyankor összefolynak a nevek. Itt már elindul a beszélgetés, hiszen van egy téma is, és a honnan ismerlek kérdés is ki van pipálva. Unalmasnak meg akkor nem fogsz tűnni, ha mindig fűzöd a beszélgetést, ne ragadj le egy egy témánál túl hosszan, kérdezgesd őt, de csak majd egy idő után, ne először, hiszen ne tűnj nyomulósnak, végülis csak " puszta véletlenül" jelölted be őt. remélem tudtam segíteni. :)
2011. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Es mit csinaljak akor ha nem vagyok jo a temavalasztasban

Egyszoval ha valaki mas hoz fel egy temat akor jobb

2011. aug. 25. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne görcsölj rá... :D Egyszerűen kezdj el valamit modnani, ami a mai napodba jó volt , érdekes, és akkor máris megvan egy téma, hiszen ő is elmondja a véleményét, vagy ő is mond egy történetet. Legjobban történetekkel, zenével, filmekkel lehet elindítani egy beszélgetést. Szerintem arról sokat tudtok beszélgetni. Utána meg majd minden jön magától. :)
2011. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!