Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány öltözködési stílusábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány öltözködési stílusából lehet arra következtetni, hogy "milyen ember"?

Figyelt kérdés
A ruha teszi azt embert szokták mondani. Ez mennyire igaz?
2009. ápr. 17. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy mindent nem lehet megtudni, de azért sejteni lehet valamit róla? :D
2009. ápr. 17. 17:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a lányokat "árulja" el hanem a fiúkat is. Ha eléggé igényesen öltözködik akkor nem lehet egy ápolatlan ember.
2009. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten igen.Lehet látni hogy mennyire igényes, ha például kihívó ruhákat hord vszinüleg a viselkedése is olyan.stb.Bizonyos dolgokat meglehet állapítani, de lehet h csak aznap épp oylan kedve volt h inget vett fel a szakadt póló helyett:D
2009. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor elképzelhető az, hogyha egy lány kihívóan öltözködik, akkor egy könnyűvérű valaki?

De mondjuk inkább "sportosan elegánsan" , de inkább fiatalosan öltözik, akkor lehet, hogy egy rendes lány és nem r*banc? (már bocs :) )

2009. ápr. 17. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

rosszul tudod. A mondás így hangzik: "Nem a ruha teszi az embert". Tehát nem az szabja meg, hogy milyen ember vagy, hogy milyen ruhákban jársz.

Van, aki csak a munkahelye miatt jár öltönyben, ami ugye eleganciát, határozott jellemet sugall, de közben hétköznap meg laza, és humoros ember.

Vagy vegyünk egy divatos fiatal lányt. Lehet, hogy buta, üresfejű cicababának gondolnád, de a valóságban két egyetemet végez egyszerre, és szabadidejében betegeket ápol. Csupán ad a külsejére.


Tehát én azt mondom, hogy nem az öltözködéséből tudsz következtetni. Bár, nyilván sok mindent le tudsz belőle szűrni, pl ha egy srácnak ápolatlan, csúnya cipője van, vagy annyira nagy ízlésficama, hogy pöttyöst, csíkost és négyzethálóst egyszerre vesz föl, az sejtet valamit.


De senkit sem fogsz megismerni csupán az öltözködése alapján.

Mi van pl az olyan emberekkel, akiknek nincs pénzük új ruhára? Ők nem lehetnek érző, szelíd, jóravaló emberek?

És aki kosztümben jár, nem lehet csaló, és számító?

(23/L)

2009. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

pontosan. Ha szakadt ruhákban járkál (nem csak 1 nap) akkor az olyan is. egy sportosan elegáns lány már lehet ápolt, higiénikus, normális. persze ahoz hogy eltudd dönteni h normális először megkéne ismerni.

Amúgy a mai világban már az olyan lányok is r*bancnak számítanak akik egy kicsit kivágottabb felsőben jelennek meg.

Első voltam. 17/L

2009. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az igaz, hogyha csinosan,ápoltan jelenik meg, abból következtet az ember, hogy ápolt...ez szerintem nyilvánvaló...

de hogy ő milyen ember, arra nem feltétlen, honnan tudod hogy jófej-e vagy paraszt...ismertem én olyan lányt, aki szuperül fel tudott öltözni, csinos volt, de amikor megszólalt, elment az életkedvem...

osztom azt a véleményt, hogy lehet hogy éppen kivágott felsőt vesz fel, mert olyan kedve van, de amúgy pólóban jár...ettől még nem lesz ribanc:)

2009. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!