Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen az ember fia, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember fia, ha egy lány a következőt mondja neki?

Figyelt kérdés
Taszítom őt! Nincs épkézláb magyarázata arra, hogy miért taszítom. Régen nagyon kedvelt, nagyon jól megvoltunk, de most már taszítom őt!!! És nincs épkézláb magyarázata, minél kedvesebb vagyok vele, minél jobban figyelek rá, annál jobban rájön a hisztiroham, és egyre durvább dolgokat vág a fejemhez... Miért van ez? Meg lehet ezt magyarázni?
2010. jan. 19. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a lány is elmondaná a véleményét, szerintem csak akkor lehetne zöld ágra vergődni! Amit Te írsz le, az hülyeség! Csak úgy , mert te a legjobb fej vagy, nem menekülhet Tőled a lány! Valamit nagyon elronthatsz, de azt így ennyiből nem lehet megmondani, hogy mit! Amúgy a Lány a párod? Vagy csak szeretnéd, hogy a párod legyen?
2010. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék, általában az kell nekik, ami/aki "elérhetetlen". Legyél vele kicsit hűvösebb, ne foglalkozz vele, ne keresd, legyél flegma, ne félj megijed és egyből elkezd sóvárogni!
2010. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A lány, mondjuk úgy, majdnem párom lett. De azt mondja, kedves vagyok, meg minden, nem tudja megmondani, mi a baj, tetszenek a bókjam neki, és minél jobban krédezem, annál jobban felb*ssza magát. Azt mondja, hogy megfojtom a bókokkal meg a kedvességemmel... De... Olyan szinten lecsökkentettem már az utóbbi időben, hogy nem hiszem, hogy ez lenne a gond... Tegnap is úgy megbántott, olyanokat mondott, hogy legszívesebben hagynám az egészet, ha nem szeretném.. Ráadásul a legviccesebb: elbeszélgetünk tökéletesen jól, aztán másnap rávágja, hogy "nem beszélgettünk jól, rosszul beszélgettünk". :S
2010. jan. 19. 12:25
 4/15 anonim ***** válasza:

valószínűleg túl sok volt a jóból..Lehet h.túlzottan elkényeztetted,megfojtottad a szereteteddel.Adj neki egy kis időt..Bár sztem vagy abszolút elmúlt részéről a szerelem(ha így van ezt jobb lenne ha elmondaná)vagy már van vki más..


Hány évesen vagytok.ha 14-17 körül,akkor sztem nem is volt annyira komoly ez az egész részéről,túl akar lépni rajtad..Ez a "hisztizés" főleg erre a korosztályra jellemző.

2010. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*évesek
2010. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nő...
2010. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, tény és való a jóból is megárt a sok! Ő még szerintem nem tudja, hogy mit akar, hogy kivel akar, de te rámászol, és annál rosszabb! Adj neki időt, és ne bókolj neki, mert valószínú b*szottul idegesíti! Neki más az elképzelése, nem Téged akar az már tuti! legalábbis egyelőre add meg neki az esélyt, hogy más bókjait is élvezhesse, és még engedd élni!! ne telepedj rá!
2010. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kissé gyerekesnek tűnik. Hagyj fel a lábtörlő szereppel, ki neked az a lány, hogy minden áron meg akarod szerezni?? Szereted, oké, de te legyél az első. Egy lábtörlő senkinek sem kell, még nőben sem, de egy lábtörlő férfi még kiábrándítóbb. Legyél erős, határozott, kemény! Még egyszer: ne nyalizz! :)) Jóindulatból mondom. Az emberek egyszerűen képtelenek megbecsülni és tisztelni ezt a magatartást. Nem kell elemezgetni azt sem neki, hogy jól vagy rosszul beszélgettetek-e, mert ettől is "fulladozni" fog.
2010. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na de akkor mondom a következő sztorit. Jó 1 hete már nem kerestem, és 1 hete sem bókokkal búcsúztunk egymástól, hanem eléggé veszekedtünk... Aztán.. Kb. 1 hét után beszéltünk egyszer, nem volt túl sok bók, simán beszélgettünk... Meg még tegnap, de akkor sem vittem túlzásba, csak jött nekem, hogy mennyire szar Ő meg ilyesmi, én meg nem hagyhattam ezt így, ezért írtam "bókokat". Tudom, mikor rákezd a hülyeségre, lehet le kellene lépnem, de olyan ritkán beszélünk, hogy nem nagyon van erőm. Nem elemezgetem én a beszélgetéseket, ő hozza fel, hogy "nem beszélgettünk jót", semmi előzmény nélkül, én normálisan próbálok beszélni vele, nem nyalizom "feleslegesen", csak reagálok, ha valami hülyeséget mond magáról.
2010. jan. 19. 12:36
 10/15 A kérdező kommentje:
És olyan elemi hiszti/pánikroham tör rá, hogy csak pislogok.
2010. jan. 19. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!