Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerhetném meg a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg a csajt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tetszik már egy ideje, buszon szoktam látni, kb 2 évvel fiatalabb mint én. Egyik haverom ismeri látásból mert a falujukban lakik és mondta a nevét is de ő soha nem beszélt még vele.

Ahogy nézegettem a képeit meg egyszer láttam buliba is, úgy jött le hogy nem beképzelt csaj, kicsit visszafogottabb típus.

Valahogy meg szeretném ismerni de nincs olyan ismerősöm aki beszélőviszonyban van vele. Rossz ötlet lenne ha fb-on venném fel vele a kapcsolatot?


2011. aug. 26. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hajjaj...ez a modern világ...
2011. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először írj rá Facebook-on beszéljetek egyet aztán tali :D
2011. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második hozzászóló vagyok....főleg ha te is félénkebb vagy a fb tökéletes
2011. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de ne jelöld csak úgy be, hanem inkább írj neki üzenetet.
2011. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl félénk de nem tudom hogy hogyan szólíthatnám le, kicsit hülyén is venné ki magát ez a leszólítós dolog.
2011. aug. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!