Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikisebb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikisebb dolog amit valaha átéltetek az életben? Gondolok én szexre, hétköznapokra. Bármibe!

Figyelt kérdés
Nekem a legutóbbi pénteken volt. Élettársam van,meglátogattam a szüleimet hétvégén és képeket mutattam a páromról.Ahogy épp kattintgatom a a laptopon a képeket,bevillan egy kép a párom péniszéről! ^^ Nagyon ciki volt!!!Elfelejtettem,hogy lementettem a képek közé... :$
2009. júl. 20. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsi lennék a reakcióikra :D
2009. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 StephanieXx ***** válasza:
100%

Nekem az első orális kényeztetés során volt...a párom péniszét két újjal fogtam meg,és a nyelvemet egy kicsit kinyújtottam..és vártam...nem birta ki nevetés nélkül..persze én sem...:D

Azóta sajnos nem vagyunk együtt,és nekem nem volt még a technikámat finomítani..:D...de tanultam az esetből...igy soha többet:)

2009. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 StephanieXx ***** válasza:
90%
Nos megint én lennék(aki az elöbb irt) nyáron imádok strandra járni:)a barátnöimmel,szoktuk osztályozni a pasikat(elnézést fiúk de ti is ezt csináljátok NA BUMM)"FASZI meg a FA**a"és ot volt egy komolynak tűnő,édes férfi,hatázozott volt minden mozdulata,és a szemei...huh...felejthetetlen élmény volt...a lényeg,hogy a barátnőim lepontozták...mert egy kisfiúval volt,és az "apuka"nem jó...én fennhangon érveltem,hogy az az érettebb férfiak mennyire,jobbak mint a kis húszonévesek...és attól,hogy mert van egy fia,attól még nagyon szexis,és tündéri pasas...a gáz,hogy ott áll mögöttem,és közben kiakadtak a szemei...nagyon kellemetlen volt,de a hapsi csak mosolygott,sajnálom,hogy nem mentem oda hozzá..egész idő alatt szemezgettünk...és amíg elmentem úszni a fedett medencébe..ők elmenetek:)
2009. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D Akkor Te is jól jártál! :P
2009. júl. 24. 10:36
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek a sztorik! :D
2009. júl. 24. 10:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve volt, a focipályán voltunk a barátnőmmel,és az edző ilyen ősz hajú pasi.Jött egy focista(tök helyes meg minden)én meg én kicsit hangosabban mondtam hogy itt a szőke herceg fehér lovon(természetesen az ősz hajú edzőre gondoltam),a srác (szőke)azt gondolta hogy rá értettem.(vagyis csak mi hittük azt),mentem üzletbe ő ott dolgozott,és mindig valamit úgy kedvesen beszólogatott,meg minden állandóan bámult.Én meg mire gondotam?hát hogy azt gondolja h nekem totál tetszik!Pár nap mulva mondta a barátnőmnek hogy ő elfogadja ez a helyzetet!Pár nap mulva jött az utcán megállítottuk hogy tisztázzuk a helyzetet,elmondtuk neki hogy mi van erre ő csak bambán nézett azt sem tudta hogy miről van szó!Megkérdeztem hogy akkor miért szólogatott be ilyen kedvesen meg stb.erre azt mondta hogy azért mert azelőtt tudta meg hogy kinek a lánya vagyok(tök jóba van az apummal)!!!Irtó ciki volt!!!!
2009. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 StephanieXx ***** válasza:
91%
:DNos köszönöm-köszönöm:)Élőben talán nem volt olyan vicces...de azén életfilozófiám,hogy ha valami gáz történik Veled,akkor csak nevess,és ne törödj a többiekkel...De csak gondold végig..ha mész az utcán és elesel egy kőben.(vagy valamiben)(valakiben:D)nem érdemes fapofával végigmenni..nevetnu kell egy óriásit...:Digy is a körülütted lévőknek is nevetniük kell...nevess velük:)
2009. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 StephanieXx ***** válasza:
100%

nah eszembe jutott méég valami,még nyolcadikos voltam,és volt egy plátói szerelmem..."ZSOLT" földrajz órán mindig unatkoztam..valahogy nem érdekeltek a áramlatok,domborzat..meg ilyenek és teleirtama a füzetemet "ZSolt love""szívecskék"...meg hasonlók...a fölfdraj tanárunk meg "ZSolt"volt.és az egyik lökött osztálytársam,beüvöltött órán,hogy "tanárúr a Timi szerelmes a tanárúrba...:S:S:D olyan gááz volt,

De a tanár csak azt mondta,hogy "hát erre mit mondjak...Timinek van ízlése"...

Uhh..kellemetlen volt egy kicsit..de túléltem,pár évvel késöbb ..azt hiszem tavaly nyáron találkoztunk egy pub-ban..és meghívott egy italra,jó fej volt(jobb mint föci órán...mivel állandóan szivatott)csak kár,hogy az estét mind a ketten máshogyan terveztük el...:D...DE azért jó volt:)

2009. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a buszon voltam és ott volt a titkos szerelmem is XY.Folyton nézett,mosolygott,teljesen belefeledkeztem a bámulásba.Aztán mentem jelezni és mikor nyitódottt az ajtó nem bírtam leszállni,mert beakadt a ruhám az ajtóhoz.NAgyon gáz volt elkezdtem húzni,meg minden de sehogye akart kiszabadulni az ajtó fogságából.Mire odajött a fiú segíteni,már sajnos bezáródott az ajtó.De legalább sikerült a fiúval összejönnöm.
2009. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem is volt még jó pár cikis helyzetem. Elég korán érő típus vagyok,mint belső tulajdonságra,mint külsőleg.Most 22 éves vagyok.12-13 éves voltam,mikor uszodába voltunk a családommal és néhány nálam jóval idősebb (20-22 éves)fiúkkal,akik a család jó barátai voltak.Emlékszem,hogy sokat hülyéskedtünk a medencében és egyszer csak megfogott két fiú,az egyik a bokámnál a másik meg a csuklómnál.Beledobtak a vízbe és hadd ne mondjam a bikini felsőm kissé kicsinek bizonyult,mert ahogy a vízbe értem rögtön leszakadt rólam a felső rész és mikor feljöttem természetesen mindenki mindent látott.Nos már akkoriban 80/B-s melltartót hordtam és amikor meztelen felső testtel feljöttem a víz felszínére utána még jó pár hónapig hallgathattam a fiúkat,hogy még egyszer meg kell ismételniük a vízbedobást. Nos nekem elég ciki volt.. :S :P
2009. júl. 24. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!