Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Megütnétek/megvernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megütnétek/megvernétek valaha a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? kort is írjatok. köszi
2011. aug. 26. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

most azt mondják soha,de pl párom volt nője akkora hisztit rendezett mikor szakítottak,sírt,ordított,kitörte az ablaküveget és azzal fenyegetőzött,hogy öngyilkos lesz nyomban.

A barátom nagyon higgadt,de lekevert neki egy pofont,a csaj meg abbahagyta rögtön.

4ée vagyok vele,egyáltalán nem agresszív.Sosem tudni ki milyen helyzetbe kényszerül ilyesmire.:S

21

2011. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennék iylet.

35 F

2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vannak helyzetek amikor meg kell tenni.

De nekem még nem volt ilyen.

Szerintem mindenkinek van olyan pont az életében amikor jót tesz egy pofon. Nekem is volt pár ami hasznos volt :)


De egy barátnő aki engem üt meg nem lenne rossz :P

2012. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!