Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pillanatnyi higiéniai állapoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillanatnyi higiéniai állapotod ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Pl most le mernéd húzni a bugyid/gatyád, hogy a párod orálisan kényeztessen, vagy egy fürdés elkerülhetetlen lenne előtte?
2011. aug. 26. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez legyen az ő baja, engem kényeztethet nyugodtan.
2011. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a melegben a férfiak tökéről csöpög a víz, a csajoknak meg a puncijuk tiszta víz. Szerinted?:D
2011. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi tagadás, nekem most egy kicsit trutyikás, és olyan illata van mint egy kőgáton fönnakadt négyhetes július végi vízihullának. ;) Szóval, megvallva az őszintét, jól jönne egy üdítő fürdés. De majd este!
2011. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most értem haza a munkából és egy friss zuhi nélkül meg sem tudtam volna maradni, szóval most lehetne bármi-de a párom még nincs itthon:(
2011. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közös zuhany, és minden probléma megoldódik ^_^
2011. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemrég értem haza munkából, félórán belül megyek zuhanyozni, csak kicsit leültem ide.

Vízben nem tocsogok mert megvan és betét+tampon is van bent, az meg felszívja. Viszont a fejemről folyik a víz, pedig azt már megmostam.

2011. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!