Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen idézetek, versek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idézetek, versek, dalok szólnak a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Dance4ever-Nem feledem el


"Nem nagy kunszt szemtől szembe szeretni valakit. Szeresd pár ezer kilométernyi messzeségből. Ha erre is képes vagy, akkor már kezded megérdemelni..."


"Ha alszom, rólad álmodom, ha ébren vagyok, arra vágyom, hogy a karjaimban tarthassalak. A távolság csak megerősített abban, hogy az éjszakáimat melletted, a nappalaimat a szíved-lelked társaként akarom tölteni."


"A köteléket, ami egymáshoz fűz minket, nem szakíthatta el sem a szétválás, sem a távolság, sem az idő. És nem számít, mennyivel különlegesebb, gyönyörűbb, okosabb vagy tökéletesebb nálam, ő is ugyanolyan visszavonhatatlanul megváltozott, mint én. Ahogy én mindörökre őhozzá tartozom, ugyanúgy ő is mindig az enyém lesz."


"Az, hogy mi köt össze minket, néha megmagyarázhatatlan. Akkor is összetart, ha már a köteléknek el kellett volna szakadnia. Van, ami még a távolságot is legyőzi, és az időt és a józan észt; és néha egy kötelék örökké tart."


"Biztos vagyok abban, hogy sem távolság, sem halál, avagy távollét szét nem választhatja azokat, kiket egy lélek éltet, egy szeretet fűz össze."


"Az igazi szerelem ellenáll a távolságnak."


=)

2011. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
konkrétan Napóleon levelei Joséphinehez-t tudom ajánlani, de pl ide sorolhatók a középkori lovagok plátói szerelmeikhez írt dalaik, verseik, vagy azok a költők, írók, történelmi személyek vagy életművészek, akiknek életrajzában szerepel a távolság (távkapcsolat), de akár a be nem teljesült szerelem is. google jóbarát segít ;)
2011. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezek nagyon jók
2011. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Verseket találtam de dalokat nem, esetleg ti ismertek olyat ?
2011. aug. 27. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Dance4ever-Nem feledem el
2011. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt láttam hogy már írták, másikra gondoltam.
2011. aug. 28. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv! Remélem, hogy még nem késő.

http://www.youtube.com/watch?v=8vCFj9_7iRk

2012. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!