Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiakhoz vonzódom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Kicsit meg vagyok ijedve. Mindössze 17 éves vagyok, és úgy vettem észre, hogy csak az idősebb férfiak tudnak igazán lázba hozni.. Van barátom fél éve, nagyon jól megvagyunk, szeretem is, de úgy érzem igazán az idős férfiakhoz vonzódom. Az 40-45 évesekhez. Ez valami pillanatnyi megzavarodás? vagy miért lehet ez?
2011. aug. 27. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

apakomplexus.az idősebb férfiakhoz vonzódsz.ez így lesz mindig.de milyen idősebb férfiakhoz?legalább jól néznek ki??

én 15 vagyok és nekem a 20-25 évesek jönnek be

2011. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

apakomplexus? de ez miért alakul ki?

amúgy nem fontos hogy jólnézzenki.. csak idősebb, tapaszlatabb legyen

2011. aug. 27. 09:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok,tapasztaltabb is,merre laksz?
2011. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 .Daniel. ***** válasza:
Én úgy tudom hogy azért alakul ez ki mert nem volt apukád gyerekkorodban és őt hiányolod és keresed idősebb férfiakban. Javítsatok ki.
2011. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vonzódj inkább a 75-80 évesekhez. hidd el jobb lesz. ott általában már megvan a ház, nyaraló, kocsi, nyugdíj...
2011. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg azért is jó mert neked még tudják magyarázni hogy azért kicsi és puha hogy ne fájjon :)
2011. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

XD

nincs semmi bajom apukámmal, úgyhogy tényleg nemértem miért lehet ez.

2011. aug. 27. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:

az első kommentelő vagyok


ha minden jól megy apukáddal,akkor ez nem apakomplexus.nem tudom mi a probléma.

2011. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Imre777 ***** válasza:

Ilyenek vagyunk.

(Mi lett az óta?)

2017. ápr. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!