Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan kívánok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan kívánok egy csajt. A baj csak az hogy én is csaj vagyok. Mit tegyek ez olyan rossz?

Figyelt kérdés
Már volt köztünk tipi-tapi meg csók,meg ilyen apróságok,mert én biszex vagyok,ő meg poénra vette a dolgokat,és neki mostis van pasija.Ő a legjobb barátnőm, és iszonyú sokat fantáziálok egy együttlétről.Ha elmondanám neki,elriasztanám magamtól.De amikor együtt töltjük az időt,nembírok magammal.Nemvagyok szerelmes belé,mert tudom aztis sajnos hogy nekem csak egy éjszakára kéne.
2009. ápr. 17. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
A kísértést csak úgy lehet legyőzni, ha engedsz neki. De ha tényleg úgy véled, h elriasztod magadtól, akkor nincs mit tenni. Tudom nem szép dolog, de elsőre az jutott az eszembe h egy jól sikerült buli után esetleg bepróbálkozhatnál. Persze nem feltétlenül kell pont rám hallgatnod :) Egyszer hozz fel vmi hasonló dolgot és próbáld kipuhatolózni, ki tudja, talán ő is kiváncsi...
2009. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, amit az első írt, mert a kísértésnek ellen lehet állni. Azt tanácsolom, hogy semmiképp se mássz bele a barátnőd kapcsolatába, mert abból csak Te fogsz kijönni rosszul. Ha nagyon nem bírod, akkor esetleg felajánlkozhatsz egy hármasra, így mindannyian jól jár(hat)tok. De ha ezt nem akarod, akkor inkább keress más tárgyat a vágyaidnak.
2009. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na most akkor mit tegyek...ne zavarjatok össze kérlek,igyis eléggé össze vagyok :(
2009. ápr. 17. 22:41
 4/7 anonim válasza:
Ok, figyelj! Én lány vagyok és a legjobb barátnőmmel ugyanígy voltunk, egyszer kipróbáltuk... Ezt nem kellett volna... Egyik részről ott van az, hogy testileg jó, de lelkileg rossz, és tudom, hogy rosszat teszek neki, mert lelkileg is erősen kötődünk egymáshoz, legjobb barátnők lévén. Többször is előfordult a dolog, jó vol, de megbezséltük, hogy eddig és ne tovább, mert ebből az lesz, hogy nem tudunk megállni vele. Ki lehet próbálni, de ne barátnőddel tedd, mert abból könnyen lesz szerelem!
2009. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én kb így voltam a legjobb barátnőmmel. Alapból úgy ismerkedtünk meg, hogy tetszett nekem, és az egyik közös haverunk folytán véletlen összeakadtunk. Én szerettem volna többet is, mint barátság, ő nem, aztán később ő jött hozzám, hogy mi lenne, ha, de akkor meg már nem úgy néztem rá. Szóval elkerültük egymást :(
2009. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nekedsenki.! válasza:
ázsdel magad jobbanjársz.xd
2012. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? :-)
2013. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!