Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vigasztaljam magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vigasztaljam magam, mert valoszinu, hogy amelyik srac nekem tetszik, annak most baratnoje van?

Figyelt kérdés
Bokolt, udvarolt nekem egy srac par honappal ezelott, majd nem hozta ugy a sors, hogy megint tudtunk beszelni, csak egymast bamultuk, de senki nem ment oda a masikhoz. Tegnap azonban lattam, hogy beult egy csak a kocsijaba(a csaj vezetett), elmentek, majd a srac masfel, ket ora mulva ment haza egyedul.
2011. aug. 27. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem.
2011. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Piával.
2011. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem és piával
2011. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy csokibárba. :)
2011. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kopj le rola ha baratnoje van.
2011. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!