Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzem azt, hogy nekem o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem azt, hogy nekem o az igazi es hogy en is tetszem neki pedig baratnoje van?

Figyelt kérdés
Egy 30 eves ferfirol van szo, aki egy bulin probalt felszedni, de en nem ugy ertelmezte a dolgokat, ahogy o akarta. Szoval nem lett kozttunk semmi. Ez kb 4 honapja volt, azota folyik kozottunk egy olyan dolog, hogy mindig egymast bamuljuk. O azonban par hettel ezelott osszejott egy olyan csajjal, akinek a rokona lakik itt a falunkban es nyaranta, telen illetve Husvet korul jon ide latogatoba. Nemreg lattam oket egyutt, de a "srac" mikor eszrevett engem, vegig bamult. Akkor miert csinalja ezt? Miert kezdett el jarni ezzel a csajjal, ha a honap vegen ugyis elmegy es csak decemberbe fogja megint latni?
2011. szept. 7. 13:58
 1/2 Moszuke ***** válasza:
36%
ingyenpina
2011. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Ennyi.
2011. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!