Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szokta néhány fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokta néhány fiú csúfolni a kismellű lányokat?

Figyelt kérdés

Egész általánosban 6. o-tól kezdve azt kellett hallgatnom 2-3 sráctól, hogy "Alföld", "deszka" és társai. Szerencsére ezektől a parasztoktól (akik egyébként motoroztak, minden buliban ott voltak, "nagymenő" osztály "királyai" voltak és mindenkit gúnyoltak) elkerültem középsuliban. Most 11.-be megyek és pár napja volt osztálytalálkozónk.

Ha azt mondom, rám voltak tapadva, enyhén fogalmazok... Még mindig nagyon pici mellem van és nem is hordok push up-ot vagy tömött melltartót, viszont már figyelek magamra (szoli, smink, hajvasalás, stb...). Állandóan dícsérgettek, és meg akartak hívni egy buliba a jövő héten. (Persze rávágtam, hogy nem érek rá. Tudjátok ki megy el ilyen parasztokkal!!!)

Ez most akkor hogyis van?! Miért kellett gúnyolódniuk rajtam régebben csak azért mert kis mellem van és most miért változott meg a véleményük...?


2011. aug. 27. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszel neki
2011. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy akkor még gyerekek voltak.
2011. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
kis mellek csúfolása=kis ész!
2011. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azóta felnőttek.

Addig se volt bajuk a melleddel, csak biztos ilyen bénán akarták felhívni magukra a figyelmed. :)

2011. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
pedig a kiscici is jó :D
2011. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Inkog Nito ***** válasza:
66%
Szard le.Most jó neked,szerintem a kis mell jobb mint a nagy ugyanis a nagy mellek 75%-a lóg.Ami nem egy jó dolog :D
2011. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindig találnak okot egymás csúfolására, piszkálódásra. Ha nem a melled miatt csúfolnak, akkor a neved, a vallásod vagy a bőröd színe miatt, vagy mert lekváros kenyeret ettél reggelire, vagy mert kevesebb pénzed van, mint nekik. A gyűlölet ott van mindenkiben, csak az értelmesebbek le tudják győzni. Gyerekeknél a jelenség halmozottan előfordul, mert ők még a legnagyobb jóindulat mellett se nagyon értelmesek (lásd: általános iskolában "szoli, smink, hajvasalás, stb"). Tisztelet a kivételnek. De nem csak ők ilyenek, nézd meg a világ bármely országának bármelyik politikusát. Ugyanezt csinálják, csak éppen nem egymás mellét csúfolják, hanem egyéb dolgokat.
2011. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
A gyerekek általában így mutatják ki az érdeklődésüket, ez szerintem normális. A lényeg hogy abbahagyták, és hogy gyönyörű vagy. A többi már mellékes, az hogy a kis mellek nem tudnak vonzóak lenni szerintem is egy idióta elképzelés. Ugyan olyan szépek és a hátad sem fájdul meg tőlük :D. De azt kikérem magamnak hogy a motorosok bunkók :/
2011. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
mert nekik kicsi volt és kicsi is maradt az izéjük, és az kellemetlenebb :D :D
2011. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert nekik meg a p*csük kicsi.
2011. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!