Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetemben minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben minden kismellű lány megcsináltatja a melleit. Most lassan elhalványulok a tömegben?

Figyelt kérdés

Kismellű lány vagyok. Nagyon. A többi testrészemmel nincsen baj, sokan mondják, hogy csinos vagyok. De egyre több ismerősöm csináltatja meg. Lassan kezd kisebbségi komplexusom kialakulni pedig nem jellemző rám. Nekem is meg kéne csináltatnom vagy mi? Attól tartok hogy a pasik szemében elveszek ugyanis egyre több a nagymellű lány :@

22L


2011. jún. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
ne csináltasd meg, mert a pasik ha csak a nagy mellre buknak, az már rossz
2011. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
ha megtudnám, hogy valaki szilikon, nem néznék rá emberként.
2011. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

pont azzal fogsz kitűnni, h neked kicsi :D

egyébként nekemis :S

75/B -mondjuk ehhez 170 centi vok, és csak 45 kiló, azért.

de én push-up melltartókat veszek, amik még plusszban vastagított szivacsosak( m nincs pénzem műcicikre :()

aztán reménykedek, hogy egyszer csak nagyobbak lesznek, ha sikerül hízni, v. terhesség után.

de sztem nem a melleken múlik, h mennyire tetszel a fiúknak...nekem tényleg akkorák, mint 1 szúnyogcsípés, mégis tök sokan akarnak velem járni, meg szexelni.

20/L

2011. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem melltartó sem kell olyan kicsi, soha nem volt probléma a kapcsolataimban, 6 és 2 éveseken vagyok túl, most egy 1,5 éves kapcsolatom van, én is felvetettem már ötletnek, párom aztmondta, nehogy merészeljem, mert úgy már nem én leszek, nem kellek neki. Szóval erről ennyit. Amelyik pasinak emiatt nem kellesz, hát azért nem kár. 24L
2011. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
köszi :) édesek vagytok
2011. jún. 24. 13:53
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

igenis nagyon sokan imadjuk a kis mellu csajokat. ez csak a nok maniaja hogy minden ficko a mellekre bukik. baromsag. sokan a seggre mint en is :)


29F

2011. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

29F nem akarod megsokszorozni önmagad?

sajnos ha én plussz egy nagymellű ámde testileg mégsem a toppon lévő csaj sétálunk, őt tuti előbb fogják megnézni


de mindegyis :) nem bosszankodok rajta, az eddigi barátaim is szerették :) csak most kicsit elkapott a pánik

2011. jún. 24. 13:58
 8/41 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltatnám, de nincs miből... :(

A pasim meg állandóan nagy csöcsöket bámul a neten... :'(

2011. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

utolós: ez durva

szegény

a csávódnak bemosnék egyet már bocsi

amúgy mennyire kicsi a tied?

2011. jún. 24. 14:14
 10/41 anonim ***** válasza:

75/B... :(

Kösszi már megtörtén a pofánvágás...

Azóta vigyázz hg nehg megtudjam miket nézeget...

De én furfangos vagyok és tudom... :(

2011. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!