Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért néz folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dep25 kérdése:

Nem tudom miért néz folyton egy lány?

Figyelt kérdés
Egy pár utcával arréb lakik egy 1ány akivel ha találkozok mindig néz félszemmel.akár gyalog akár kocsival megy.Ilyen ronda lennék hogy néznie kell vagy mi a fene:D
2011. aug. 27. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy nem vett észre és az jön le neki, hogy te nem köszönsz neki és vérig van sértődve ezért néz rád úgy :D

Hány éves lány egyébként?

2011. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
vérig van sértődve:D:D amúgy 18 a lány én 22
2011. aug. 27. 22:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát könnyen lehet, szóval következőleg integess :D
2011. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jó legközelebb integete és ugrálok és hangosan ordítom szia:D:D
2011. aug. 27. 22:51
 15/17 needtoknow ***** válasza:
Én sem vagyok Adonis. Sokkal inkább Herkules. Nade, legközelebb hangosan köszönjön, mosolyogj, integess, valamelyiket csak észreveszi, ha már fél szemmel néz.
2011. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 needtoknow ***** válasza:
*köszönj
2011. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
értem csak már engem zavart hogy mindig néz és nem tudom hovatenni mert köszönni meg nemtud de majd ráköszönök és ha nem köszön vissza akkor többet feléje se szólok..
2011. aug. 27. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!