Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan folyik le egy buli?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folyik le egy buli? Hogy jó egy buli?

Figyelt kérdés

Szal nem buliztam még soha és tudni akarom hogyan zajlik le egy...

Mi történik a "Sziaszok" - bulikezdés és a mattrészeg vagy szex jellegű bulizárás között?


Köszi :)


2011. aug. 28. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam már házibuliban, csináltam már én is házibulit de egyiknél se volt szex.

Olyan volt hogy 1-2 ember nagyon berúgott.

Úgy kezdődött hogy a odamentünk a házhoz 7-8 óra felé , iszogattunk, jöttek a többiek, kínáltuk őket piával és nem nagyon kérették magukat:D. Közben szólt a zene, főztünk vmit, beszélgettünk. Ez volt egészen hajnali 2ig.


A disco teljesen más, odamész mondjuk éjfélre mert akkor kezdődik a buli előtte csak laza zene szól és iszogatás megy. Táncolsz, iszogatsz, beszélgetsz a többiekkel egészen hajnali 4-5ig ameddig nem jön a busz.

2011. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nkm egy buli akkor király ha van pia egy kis ecstasy ès sex.
2011. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Náunk a buli úgy néz k, hogy mindenki felveszi a gázálarcot és a bőrszerkőt, és egy hatalmas korbácsolós, vazelintől tocsogós orgiát tartunk. klasszikus zenére
2011. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tetszenek a válaszok, köszi :)


Pontosítanom kell, én is házibulira gondoltam.

Ahol sok a lány :)

Csak nem szoktam bulizni de vinni akarnak engem is, és nem vagyok ellenére csak fogalmam nincs hogy most kell-e valami extra a haverkodáson meg flörtölésen túl...

:)

2011. aug. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!