Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek a combosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek a combosabb lányokat?

Figyelt kérdés
persze a formás,izmos combokra gondolok!!:):)
2011. júl. 8. 10:56
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
49%

A szép combok mindig izgatóbbak. Én pl kifejezetten csúnyának tartom a botlábú lányokat, akiknek nincs se combja, se vádlija. Legyen izmos a popsi is, mert az is hozzá tartozik.


A töttyedt, narancsbőrös, hurkás, gatyába passzírozott, dagadt combokról meg kár beszélni. Egészségtelen a túlsúly, és az egészségtelen nők senkit nem vonzanak.


25/F

2011. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Imádom :)
2011. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igazabol a combok kozet szeretjuk :)
2011. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

igaz,igaz:)

de én itt " viszonítási alapként" az átlag vastagságú átlag kinézetű combokra kontra a vastagabb de formás combra gondolnék.. melyik a nyerőbb.. mondjuk kinek mi..:) meg mi áll jól a testalkatához:)

2011. júl. 8. 11:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem ha van a lányon mit fogni:D
2011. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az arc a lényeg, ha az nem szép, a többit már meg sem nézem.
2011. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Draug ***** válasza:

Nincs gond azzal, ha kicsit vastagabb a combod, nekem pl bejön az ilyen általában :)

21/f

2011. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Végre egy FÉRFI *.* :)


19/L

2011. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem az az igazi férfi, aki megnézi a személyiséget is, és nem egy testrész mérete alapján dönt? Mert akkor bocs, tévedtem.
2011. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Külső ami megfog, belső ami megtart", és nem vagyok ellene annak, hogy a férfi ismerje meg a személyiséget is de mint ahogyan a tendencia is mutatja, a férfiak először nem vakon fognak beszélni a párjukkal ( egészséges esetben ), hanem megnézi, hogyan néz ki AZ A NŐ. Szerintem, minden egészséges férfi álma egy nem túlsúlyos de még sem bélférges nő akivel normális dolgokról is lehet beszélni, és aki értelmes. De én is csak egy nő vagyok a sok közül, szubjektív kinek mi az esete. :)


19/L

2011. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!