Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai? 12 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai? 12 évesen smároltam előszőr.

Figyelt kérdés
Pár hónap volt hogy betöltsem a 13-at. A pasimmal együtt vagyunk már lassan 1 éve. Úgy gondoltuk hogy ennyi belefér. Mert nah. Még mást egyikünk sem akar. Tapizás meg ilyesmi van. De semmi komoly. Véleményeket szeretné. Negativ/pozitiv.13/L
2011. aug. 28. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
igen 11 évesen pasizni hogyha elmegyek 15 nek akkor igen
2011. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

17:00


nemérdekel hogy 15nek nézel ki, attól még NEM ANNYI VAGY

te egy rib_nc vagy és kész :O 11évesen egy buliban üvegeztek és smároltál egy csávóval meg hű nyilvánosan smárolotk debüszke vagymagadra. a csók 2 emberre tartozik nem a világra kicsiszivem..

rohadtul fel kéne nőnöd, nagyon nagynak hiszed magad, azt közben egy lepkefing közelébe nemérsz :D

2011. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

ennyi szentfazekat. Nézzük én kb 6 évesen smároltam először. És igenis 13 évesen csajoztam és én is tapiztam a barátnőmet és ő is engem. Mégis felelősségteljes ember lettem aki sokakkal ellentétben nem csalja meg a barátnőit, nem váltogatom őket. Tök normális, hogy ezt csináljátok. Ezekkel a képmutatókkal meg ne törődj


20/f

2011. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem korai szerintem...

Azt nem vágom, hogy ha egy 18 éves feltesz egy kérdést, hogy "Hány éves korotokban csókolóztatok először?", aztán odaírja, hogy ő 12 éves korában, akkor senki nem kezdi el, hogy szűzkur.va. De ha az illető 13 éves, akkor itt szívjátok a vérét.

Nem egy ilyen eset van.

2011. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

19:14


Azért, mert a mai 10-16 évesek nagy része sokkal éretlenebb a koránál.

2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már oviban nagy csoportban smároltam először...
2011. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#14, ez teljesen jogos, én is csak tátott szájjal pislogok a bárminemű logikától mentes jelenségen, érthetetlen.

Kérdező, nem tudom, mennyire aktuális még a topic, de én amondó vagyok, hogy ha ennél nem mentetek tovább, akkor nincs gáz, belefért még.

2012. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!