Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most smároltam először üvegezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most smároltam először üvegezés során. és semmi baj nem volt, ment simán. Sőt többször is. De eleinte nem akartam mert, hogy majd azzal fogok először akibe szerelmes is leszek meg járni fogunk.! Szerintetek nem fogom később megbánni vagy valami?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabbak írjanak!! :D 15/f
2010. aug. 8. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez csak egy csók volt. nincs ebbe semmi rosz
2010. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
és most gyorsan kiálltál az üvegezésből h megkérdezd ezt a hülyeséget?
2010. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sztem meg fogod....én olyannal csináltam először akit szerettem, de ő nem szeretett igazán...kicsit rossz érzés nekem....de ez van...


17/F

2010. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is üvegezés közbe smároltam először az egyik haverommal. És nem bánom!
2010. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és én 12-13 lehettem akkor. Ez kb 10éve volt!
2010. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem álltam ki..csak vége lett azt elmentek haza a ge*ibe mert pudingok....Hehehe
2010. aug. 8. 00:32
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Most lánnyal vagy fiúval smároltál?
2010. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az tök jó, hogy így gondolkodsz ennyi idősen, nem is ismerek hozzád hasonlót :D hát lehet, hogy megbánod később, de egy csók azért még nem olyan nagy dolog.
2010. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez még mindig jobb mint az enyém: 17 évesen haver lakásán részegen egy részeg lánnyal úgy hogy másnap délután mondták hogy smároltam vele (ja és egyáltalán nem bejövős a leányzó... SŐT)

19/F

2010. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!