Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Lehetőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lehetőleg felnőtt nők írjanak

Figyelt kérdés
Miért van,hogy amikor megjön a menzeszem akkor nagyon,nagyon büdöset érzek? Olyan mintha mellém sz*rtak volna már elnézést a kifejezésért.Senki nem érzi csak én...
2011. aug. 28. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Fürdeni kéne többször!
2011. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem magamat érzem.Napi kétszer fürdök ...
2011. aug. 28. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát vmi nincs rendben. Fertőzés vagy ki tudja. Menj el orvoshoz.
2011. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor hallucinálsz :D ha nem magadat érzed :D
2011. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy tényleg beképzeled.

..F

2011. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, normál esetben olyan "fémes", vér-szagot érzünk, pláne az elején, mikor sok, piros vér jön. Én legalábbis. Aztán a vége felé, mikor sötétes barnás lesz, na, az már tényleg igazán kellemetlen szagú.

De az is lehet, h fertőzésed van. Mikor megjön neked, akkor barnázással kezd, vagy élénk vér jön? HA barnázás, akkor az ilyen nagyon büdi.

Egyébként meg túl is reagálod szerintem, és ezért még büdibbnek érzed...

2011. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A menstruációs vérnek szaga van... Ez sajnos így megy...
2011. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anna cica ***** válasza:
Minden eggyes nővel így van egyéppként a vérnek a szaga az amit érzel de hogyha fürdesz rendesen és még akkor is érzed akkor érdemes intimkendőt használnod ;D Am 15 vok és ezt még én is tudom.
2011. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!