Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozhatok szép lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozhatok szép lányoknál akkor is, ha nem vagyok jóképű?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon próbálkoztam, mert azt gondoltam, hogy úgyse kellek nekik, de ahogy teltek az évek, rá kellett jönnöm, hogy kockázat nélkül nincs győzelem.

Szóval megváltoztattam a hozzáállásomat. A probléma az, hogy "túl" jó az ízlésem, így tényleg csak a nagyon szép lányok tetszenek (főleg az arc számít, és nem a plázacicákra gondolok.)

Ennek ellenére megéri próbálkozni? Tudom, hogy jó sok elutasításra számíthatok, de csak egyszer kell összejönnie...


2011. aug. 28. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért, megtiltotta bárki?

Próbálkozz nyugodtan.

2011. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze csomó szép lány jár nem valami helyes palikkal

am képet tölthetnél fel :)

2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Walk With Me ***** válasza:
Attól még, hogy egy lány szép, még nem jelenti, hogy el van szállva magától. Különben sem a külsőn múlik minden. Ha nem vagy igazán csúnya, és vannak "jó" belső értékeid, akkor semmi gond.
2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, akkor igen. Hajrá!!
2011. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
73%

Szia

Persze,hogy próbálkozhatsz.

Szerintem nem a külső alapján kell megítélni vkit.Sok az olyan ember aki kivül szép,de belül rohad. :)

Hm ez van.Lepontozhatnak,ez igy van! :)

2011. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!