Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy átlagos ill. nem túl szép arcú, jó alakú, ápolt, és dekoratív lány kezdeményez, esetleg nyomul egy jóképű srácra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
jajj az a gáz ha úgy érzed ez gáz
2011. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Te egy nő vagy és egy nő mindig csúnyának látja magát de ezt csak a kívülállók látják igazán hogy milyen is vagy kívülről.

Amugy meg nem gáz de azért csak szép finoman haladj;)

2011. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet maradinak tartasz, de szerintem kezdeményezzen a pasi

Én úgy látom, hogy a pasik ált nem értékelik azokat a nőket akik csak úgy rájuk dobják maguk

Azt szeretik általában meg aztán azt a nőt értékelik, amelyikért meg kell küzdeniük

Jó, ez emberfüggő, de én úgy láttam, hogy aki túl könnyen adja magát, azt se nagyon tartják sokra, csak azt akiért "megdolgoztak"

Ha meg ennyire nem képes, vagy nem akarja, akkor úgyse kellesz neki, és ígyse úgyse tartana ki melletted

De persze ha könnyű kaland kell, akkor nyugodtan.

2011. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig bejön, ha egy nő kezdeményez. :)

Attól még hogy beszélgetni kezdtek, nem vezet egyenes út az ágyba. 30F

2011. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az tök jó ha a lány kezdeményez. Én is elég helyes gyerek vagyok és tetszem sok lánynak, de mégsem mernek kezdeményezni a lányok. De volt már rá kétszer példa szerencsére. szerintem a 90 valahány százalékuk nem mer kezdeményezni, így ha te jónak látod, akkor csak díjazni tudom. De a legtöbb megvárja, hogy a férfi lépjen, az az ő dolga.
2011. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok!Ha rám nyomulsz az nem gáz!:)
2013. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!