Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány azt mondja, hogy nem akar velem járni mert az én exem az egyik legjobb barátnője, tuti, hogy kamuzik, vagy van rá esély hogy tényleg emiatt nem?

Figyelt kérdés
szoktunk néha találkozni, mikor felhívom, finoman mindig célzok rá, hogy a barátnője nélkül jöjjön, tudja hogy nem fogom leteperni, de ő is jobb szeret ,ha csak 1 órára is de kettesben lenni, sétálgatunk, beszélgetünk. Van, hogy odabújok hozzá egy pillanatra, vagy miközben beszél hozzám végigsimítom az arcát, és nem húzódik el, mélyen a szemembe néz, visszamosolyog, stb... de ha megprobálom lekapni vagy bármi komolyabb az már nem oké neki, bár ha erőszakos lennék nem hiszem, hogy ellenkezne de ez nem az én stílusom. azt mondja azért nem akarja, mert a saját hülyeségei miatt sok barátját elvesztette(volt már a mostanihoz hasonló szituban, és akkor le is feküdt egy másik bnője exével)...szóval én úgy veszem észre bejövök neki, mindegyik volt pasija, külsőre, kiköpött mintha a testvéreim lennének:) de ha ez télleg nem csak egy szánalmas női kifogás a részéről, akkor meddig akar még ellenállni nekem?( nem nagyképűség, de azok a bizonyos száját félrehúzza az enyém elől mozdulatok nekem elég határozatlannak tűnnek ).. szoval vagy igazam van, de ha szerintetek csak gyenge kifogás tőle mondjátok meg nyugodtan, jobb lesz mindenkinek:D köszi...:)
2011. aug. 28. 21:02
 1/6 szamóca.. ***** válasza:

sztorit nem olvastam el.

kérdésre: van ilyen, nem tuti hogy kamuzik. én se jönnék össze barátnőm exével.

2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmm, köszi...akkor sem ha NAGYON vonzódsz hozzá(esetleg emiatt egyéjszakás kaland v hasonló)??
2011. aug. 28. 21:16
 3/6 szamóca.. ***** válasza:
soha. igaz barát szerelmét v volt szerelmét soha, semmire. se csók se dugás se járás, de még a gondolatától is lelkiismeretfurdallásom lenne.
2011. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ivan Iljics ***** válasza:
Ha úriember lennél nem is hajtanál erre a lányra. De most komolyan.
2011. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ti nem tehettek errol hogy tetszettek egymasnak,de ez eleg nehez helyzet. szerintem a lany annak tetszel csak nem tud uralkodnii magan..tudja hogy nem fog osszejonni veled de jol esik neki hogy veled toltson idot....szerintem ha igazi baratno soha nem fog osszejonni veled. Ensem tenem:)
2011. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az a lány lehet hogy akar veled járni, de nem hiszem hogy össze jönne ez, mert ha tényleg jó barátnők, akkor a barátnőjét választja. egyedül akkor hiszem hogy összejöttök, ha az a lány vagy nem elég jó baránője a másiknak, vagy egy r****c.
2012. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!