Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátom unokatesójába, aki egyben a legjobb baráátja is. Van esély a boldogságra?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pár hónapja járok a barátommal, és Ő imád engem, énis szeretem őt, de mióta vele járok megismertem az unokatesóját, aki velem egyidős, és iszonyú jófej, kedves, aranyos, stb. Minden jel arra utal, hogy bejövök az unokatesónak, és rengeteget beszélgetünk kettesben, és olyan édes.:S A gond csak az, hogyha elhagynám a barátomaat, akkor se jöhetnénk össze, mert a család megutálna, sőt mivel a barátom haverja (legjobb barátja), így semmi esély!?:S Vagy igen? Lécci segítsetek!:S Mit kéne tennem?

17/L


2010. ápr. 30. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mivel a legjobb barát (volt) barátnője tabu...Szerintem az unokatesó aki bejön neked is így gondolkozik...

De beleszerettél másba, tehát a barátodat már nem szereted -> szakíts vele, aztán hagyd hogy alakuljanak a dolgok. Ha meg már komolyabban beszélgetsz a kapcsolatotokról az unokatesójával, akkor érdemes felhozni ezt a témát is.

2010. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon rossz ötlet, lehet egy életre tönkretennéd a kapcsolatukat. Főleg akkor koppanhatsz nagyot, ha a srác nem is akar tőled semmit és aztán megemlíti a barátodnak :P
2010. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járt utat járatlanért soha el ne hagyj.. Te hülye..hisz azt írtad,szereted a párodat.. az unokatesóját meg egy harmadikért dobnád,aki épp kedvesen néz rád?!
2010. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy akar tőlem valamit... De tudom hogy tönkretehetem ezzel a kapcsolatukat, és ezért is olyan nehéz.:S nem tudom mit tehetnék, mert elfelejteni nem fogom, mivel egy suliba jáérunk és még 3 évig látni fogom minden naop, ráadásul a buszon is.
2010. ápr. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!