Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet XD?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet XD?

Figyelt kérdés
hol is kezdjem nah szóval itt vagyok 18 évesen (lány) és még nem volt barátom:S nem azért mert bűn ronda vagyok, hozzáteszem átlagos külsejű lány vagyok vékony hosszú hajú barna bőrű ecetere ecetere.... sajna nem tudok megbízni egy pasiban sem:S úgy értem h nem merek velük a randizásnál tovább lépni mert attól félek h eldob túl sokat láttam már annyi apsi csalja meg a bnőjét miért pont engem ne csalna meg és ez a berögződés szörnyű :S vagy épp lehet h egy másik nőre gondol miközben én halálosan szerelmes vagyok belé:S jajj nehéz az élet :(:'(
2011. aug. 28. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Azért azt tudnod kell, hogy nem minden férfi ilyen...:)

22F

2011. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják önbizalomhiány.
2011. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Csak a saját hibáidból tudsz tanulni ha nem mersz hibázni nem fogsz tanulni
2011. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Még nem
2011. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hát akkor úgykell neked.
2011. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
keress 1 félénkebb fiút akinek nem volt még barátnője az biztos nem csal meg xD
2011. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ez az élet!

Nem lehet mindig mindentől félni, mert akkor elsuhan feletted az idő. ÉLj!!! :)

Próbálj ki mindent, amit szeretnél ne félj a csalódástól! Úgyis át kell esned neked is majd az élet nehezbb részein, de a továbbiakban annál tapasztaltabb leszel :) Fel a fejjel!!!!

2011. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azért tényleg nem mindenki olyan ember. Egyébként velem is ugyanez a helyzet mint veled kérdező, nem volt még barátnőm. Tehát éreztem már hasonlót, és nem egy jó érzés...

21/f

2011. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!