Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet XD?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet XD?

Figyelt kérdés
hol is kezdjem nah szóval itt vagyok 18 évesen (lány) és még nem volt barátom:S nem azért mert bűn ronda vagyok, hozzáteszem átlagos külsejű lány vagyok vékony hosszú hajú barna bőrű ecetere ecetere.... sajna nem tudok megbízni egy pasiban sem:S úgy értem h nem merek velük a randizásnál tovább lépni mert attól félek h eldob túl sokat láttam már annyi apsi csalja meg a bnőjét miért pont engem ne csalna meg és ez a berögződés szörnyű :S vagy épp lehet h egy másik nőre gondol miközben én halálosan szerelmes vagyok belé:S jajj nehéz az élet :(:'(
2011. aug. 28. 22:01
1 2 3
 11/23 Tajparaszt ***** válasza:
Aki mer az nyer.
2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Tajparaszt ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs haszon.
2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

mindig csak randizásig jutunk el utálom ez miatt magam :S


elolvastam amit linkeltél én szeretek bulizni minden második héten kb bulizok, de sajna nem merek senkit közelebb engedni magamhoz :S


Tudom h az ember saját hibáiból tanul de sajna néha úgy vagyok vele h minek összejönni vkivel ha tudom úgy is szakítás lesz a vége :S



áhhh tudom h hülye vagyok :S:@

2011. aug. 28. 22:17
 14/23 kicker ***** válasza:
100%
Nézd ameddig ebben a hitben élsz hogy más verziója már nem is lehet úgy vélem nem is lesz kapcsolatod.Minden megtörténhet nem vitatom de mi van ha épp azt is elhessegeted akivel meg tökéletes lenne csak épp nem adsz rá esélyt.Ez nem nyomaszt egy kicsit se nem kaparja a torkod?Hmmm?A baj amit fejben lerögzítesz azt nehéz megtörni csak és kizárólag rajtad áll merre haladsz ez ügyben.
2011. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 1hasznosválasz ***** válasza:

Én ki merem állítani h nem vagyok olyan mint a többi srác :D

engem mindig csak dobtak mert általában partipics@kkal álltam össze! Ha budapesti vagy akkor beszélhetnénk külön is . Dobj 1 privát mailt , mert szívesen találkoznék veled.

21/F

2011. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Én ki merem állítani h nem vagyok olyan mint a többi srác"


Ja tényleg nem. Határozott, magabiztos, önmagára adó karizmatikus egyéniség lehetsz ha itt próbálsz randit összekaparni...



OK, bocsika :)


A kérdezőnek meg ajánlom hogy vegye lazábbra a dolgokat. Az élet maga a játék :)

2011. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

nem ismerkedni akarok ne haragudj :(


tudom h az élet egy játék de akkor is ...:(

2011. aug. 28. 22:25
 18/23 1hasznosválasz ***** válasza:
én csak beszélgetni szerettem volna személyesen mert pszichológusként dolgozom . Nem sok embernek ajánlom fel a szolgáltatásom ingyen :D
2011. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
XD
2011. aug. 28. 22:43
 20/23 anonim ***** válasza:

1hasznosválasz:

jó humorod van xD

2011. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!