Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, sajnos személyesen nem ismerem, még köszönőviszonyba se vagyok vele. Írnék neki fb-n de nem tudom hogy mit.

Egy olyan lányról van szó aki nem beképzelt, visszafogottabb, rendesnek tűnik, nem egy feltűnő jelenség de engem nagyon megfogott.

Személyesen nem tudom megismerni mert nagyon ritkán látom.

Ötleteket várok hogy hogy kezdhetném a levelem aminek a lényege az lenne hogy szeretném megismerni.

Légyszi az aki azt szeretné írni hogy személyesen ismerjem meg az neki se kezdjen mert ez lehetetlen. Nem lakik messze de az utóbbi időben nem nagyon láttam.


2011. aug. 29. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A déli híreket.
2011. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Húzz vissza a konyhába a te dolgod a sütés!
2011. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 krvua ***** válasza:
egy hello jó lehet...
2011. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
vmi értelmesebbre gondoltam, nem magamra haragítani szeretném :D
2011. aug. 29. 17:20
 5/11 Réti bubuzér ***** válasza:
88%

Kedves Szívemegyetlenszerelme!

Tegnap, mikor megláttalak, eluralkodott rajtam az a gyönyörű romantikus érzés, hogy jól megkettyintenélek. Azóta nem lelem a helyem, s a helyét. Mit gondolsz, beteljesülhet a vágyam? (Ha netalán vallásos lennél, és a házasságig várni akarsz, nem baj, alternatív megoldások is érdekelnek, vonzanak.)

Várom válaszodat, mint kisfecske a nyarat.

<aláírás, dátum, egyebek>

2011. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lollapv ***** válasza:
Elozo tetszett;).... amugy figyelj facebookon barkire rairhatsz irj h szia....hogy vagy stb...es kialakul a beszelgetes nem nagy dolog.....ha meg nem tetszel neki vagy ilyesmi abba sincs semmi.....
2011. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írsz, csak a külsődön múlik, h van-e esélyed!
2011. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha már fb-ozol, akkor használd a bökés gombot előszőr. amikor visszabökött, írj neki. amúgy nem tudom. én simán elhajtanálak, mert neten nem ismerkedem :) 19/L
2011. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szimpatikus vagy, lenne kedved ismerkedni?


De nehééééz

2011. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönj neki ha látod. Aztán meg irj neki fb-n. egyszerű.
2011. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!