Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irnátok valami jo kis szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irnátok valami jo kis szerelmes levelet egy 14 éves lánynak? (ne legyen durva) egyik haverom megkért h irjak mert össze akar jönni a lánnyal, de nekem semmi nem jut eszembe!

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak üzenem, nézze meg a Roxanne c. filmet és gondolja át, hogy jó ötlet-e, hogy más írjon helyette :)
2010. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a végén annyira jól sikerül a fogalmazás, hogy te nyered el a lány kezét. Vicc volt ne tedd, érzelem mentes lenne, mert nem a te érzéseidet adod át. Műszöveg meg nem szöveg, sablonos.
2010. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A film is éppen erről szól :)
2010. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a korábbi hozzászólókkal, de segítek azért. Szerintem aranyosak vagytok.


Kedves XY!


Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogyan is mondjam el, amit érzek. Úgy érzem beléd szerettem. Veled fekszem le és ébredek fel minden nap, nem tudok másra gondolni.

Soha nem ismertem még hozzád hasonló csodálatos lányt, szeretlek.

2010. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság. Ha nem jön szívből az, amit írni akar, akkor inkább ne írjon.
2010. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem írnék.
2010. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így nem okés.

Csupán elég arra gondolni,hogy vajon tényleg szereti a haverod a lányt?Hiszen,ha szereti,akkor azt megtudja fogalmazni:)

2010. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na jó...A haverod szereti a csajt, de te irsz neki vallomást... :/

ez ily nem lesz jó.nem beszélve akkor ha a csaj rájön...inkább a haverod udvaroljon neki.

2010. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!