Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek ki az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek ki az ideális barátnő/lány?

Figyelt kérdés
Itt gondolok belső ill. külső tulajdonságokra. Milyen lányba tudnátok igazán beleszeretni?
2009. ápr. 18. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Aki őszínte,megtudok benne bízni úgy hogy az életemet a kezébeadnám,legyen szép de ne legyen egoista és kényes.És tartson ki mellettem sokáig,szeressen
2009. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
a szokásosokon túl: kis taktikázás, húzás, titokzatosság hozzátartozik a nőiességhez, DE! ha hetekig hajtok rá, és bejövök neki, akkor mindenképp adjon pozitív jelzéseket, éreztesse azért, hogy bejövök neki. :) A hazugság semmilyen formája nem elfogadható, ebbe beletartozik a kamuzás is. Ha észreveszem, hogy akár apróságban kamuzott, szépített, akkor ugrik a bizalom.
2009. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szép,kedves,közvetlen,nem pénzéhes önző követelőző hisztis pcsa.
2009. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
az első hozzászóló vagyok.Minek kell leszavazni?Az első az őszínteség és hogy szeressen.Ha ez nincs meg nem ér semmit a kapcsolat
2009. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy fiú hajtott rám, és tök kedves vtam vele, őszinte, kicsit titokzatos, meg egyáltalán nem vtam bunkó, sem lekezelő(és azt mondta, h az esete vagyok.) :( 4 napig csörgetett, meg MSN (1x buszvégen taliztunk, odajött dumálni). Még csak randira sem hívott.Hagyott a francba. És ha minden igaz, most van barátnője.
2009. ápr. 18. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

mindenképpen érdekesnek kell látszania a csajnak, aki felkelti az érdeklődésemet, ...érdekesebbnek, mint a sokévi átlag :)


Egy kiragadott példa:

Ha megkérdezik, hogy "mi újság?" az ismerkedés elején, akkor ne legyen annyira korlátolt, hogy csak annyit tud mondani, hogy "semmi..", majd ezután elkönyveli magában, hogy ma tényleg nem történt semmi, ezért a megfelelő választ adta, ...erre senki sem kíváncsi


hanem erőltesse meg magát, és ha aznap tényleg semmi érdekes nem történt, akkor meséljen arról, hogy mostanában mi van vele, hogy alakul az élete.


üdv,

22L

2009. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
na hát ebből nem tudom már kimagyarázni magam, előző voltam, és nem 22L, hanem 22F :D
2009. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D
2009. ápr. 18. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Külsőre sportos, 160-170 körüli, vékonyabb alkat. Belsőre legyen őszinte, ne legyen másokkal (sem) bunkó, és ne legyen se túl makacs se túl engedékeny. Extrába még ne cigizzen, és ne az legyen a legfőbb hobbija hogy bulikba járkál ahol csontrészeg. Nekem ez :)
2009. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez a leírás hasonlít rám :D
2009. ápr. 18. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!