Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első barátnő hány éves legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnő hány éves legyen? Mi az ideális (ha van ilyen)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, de nem hiszel nekem, akkor 70.
2011. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy.
2011. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs igazán "megszabva", a lényeg hogy hozzádképest hány éves: ne legyen 10-20 évvel fiatalabb, de ne is legyen öregebb. a pasik általában 1-2 évvel fiatalabb csajokat választanak, de egyénfüggő, nekem pl első pasim fél évvel fiatalabb volt és mégis jól megvoltunk. de ha találsz egy lányt aki nagyon tetszik akkor már úgysem az lesz a legnagyobb probléméd hogy hány éves ;)
2011. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30-38.


Hogy megmutassa merre hány méter :D


24/F

2011. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 vagyok, és nekem a 14-17 évesek jönnek be, velük akkor ne?
2011. jún. 21. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

lol 14. 17 még okés, bár én már ott is szégyelleném magam kicsit.


24/F

2011. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én párom 24 én meg 16 vagyok. Ha komoly vagy és komolyak a terveid mindegy hány éves. Bár engem pont az vonzott, hogy a párom tapasztalt volt... így nem tudom mennyi esélyed lehet.
2013. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!