Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, linkelnétek nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, linkelnétek nekem rossz testet?

Figyelt kérdés

Mert ha belinkel ide magáról tizenéves ropitestű, bovdenkarú cingárfütyi egy képet, egyből azt kommenteli mindenki, hogy "uhhh, áhhh, de jó tested van...."


4 éve kondizom eredményesen mindenféle szteroid nélkül, és a valóságban már megkaptam párszor, hogy jó testem van. Csak azért írom, hogy ne vádoljatok irigykedéssel.


De ha a fenti esetben az jó testnek számít (tehát, hogy azért látszanak ki az izmai [amik amúgy egyáltalán nincsenek kidolgozva], mert fiatal és gyors az anyagcseréje), akkor milyen az, amikre azt mondjátok, hogy rossz test?


Legjobb lenne, ha ilyen amatőr, tükörben pózolós kép lenne, mert az ellenkező esetben is ilyenekkel találkozom, de jöhet végül is mindenféle.


2011. aug. 29. 19:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%

rosssz: (ne a fejét nézd)

[link]

[link]


innen pedig mindenkinek jó teste van szinte:

[link]

2011. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Amit 2.-nak linkeltél, arra is már nyáladzani szoktak.
2011. aug. 29. 19:15
 3/29 anonim ***** válasza:
elvonja a figyelmet "a cuki arc" például..ami sztem nem cuki de hát valakinek az.a média beeteti őklet
2011. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 cynic ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy ezen az oldalon az ilyen kis vézna p.csöket dícsérgetik leginkább, de ha valaki olyan postol egy képet, aki picit masszívabb (és mondjuk kevésbé szálkás) izomtömeggel rendelkezik, az már rögtön fujj így, fujj úgy, túl izmos, túl nagy, stb. szerintem csak irigyek. :D
2011. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%

Kedves első válaszoló és itt kezdődik a jó női test (ne a fejét nézd)

[link]


Kicsit lehetne nagyobb melle, de a többi stimmel:)

2011. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

elég kritikus vagyok ezt már az elején leszögezném..nálam nem elég ha valaki izmos , ha mellé alaktalan nyomorék.(bocs a szóért)

Tehát inkább olyat linkelek ami izmos de mégse tetszik:

[link]

[link]

[link]

[link]

am , most oké nyilván nem csúnyák ezek , de nekem nem jönnek be. és az hogy a legnyomibb testre is folyik a nyáluk ez sztem azért lehet mert ide se csak bombázó csajok irkálnak , hanem olyanok akiknek mindegy csak ne legyen a csávó 180 kg...


Ilyen egy jó test:

[link]

[link]

(mondjuk ez már kicsit túl izmos)

[link]

[link]


20L

2011. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
de küldj képet a testedről és akkor elbírálom én nagyon szívesen :D...
2011. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
az utolsó előtti válasszal én 100! egyet értek.. nem tetszenek a gizda, és a kövér pasik.. akkor a szálkás, izmosak tetszenek..de onnan se mindegyik.. mert valahogy nem mindegyik néz ki jól..amiket linkelt az utolsó azok teljesen igazak, hogy mennyire nem jók vagy jók
2011. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen , örülök h egyetértünk :D
2011. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 cynic ***** válasza:
44%

látom az elvárások megvannak, kérdés, hogy ti, nagypofájú hölgyeményeim, mit tesztek a testetekért - szerintem semmit, ellentétben azokkal, akiket ilyen simán lenyomorékoztok, mert mondjuk fedettek, vagy aránytalanok az izmai. könnyű beszólogatni, hogy nem elég izmos, vagy túl izmos, vagy nem szép az izomzata, etc, amíg nem látjátok a mögötte lévő munkát. mert attól senki sem lesz még izmos meg jótestű, hogy ránéz egy súlyzóra, bizony dolgozni kell érte.


szóval az arcoskodás előtt gondolkodjatok már el azon, hogy míg sokan ezek közül lejárnak az edzőterembe és nyomatják az edzést ezerrel, ti lóf.szt se csináltok, csak a szátok jár, a nagy semmire. :) na akkor ki is a nyomorék? :P

2011. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!