Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használ ki engem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ ki engem az összes nő? Rossz helyen keresem őket? Nők, lányok tanácsát is várom hogy mit csinálhatok rosszul!

Figyelt kérdés
Nem tudom általában mindig olyan nőket fogok ki,aki vagy nem becsülnek meg,vagy kihasználnak!Ha szakítás lett a vége mindig én szívtam meg,vagy engem csaltak meg!Nem értem mert szeretem és tisztelem a nőket,de ugyanakkor papucsnak sem vagyok mondható,általában kedves vagyok vagy voltam a barátnőimmel,ugyanakkor nem vagyok egy nyáldózer sem.Próbáltam meg találni az arany középutat,de eddig mindig kapufába rúgtam!Jó képűnek mondanak,hűséges vagyok,igényes vagyok és normálisnak is mondhatom magam,általában ha van párom akkor mindent megteszek a kapcsolatért,kompromisszumot is tudok kötni de nem vagyok pacsker és a kapcsolataimban és a nőkkel szemben korrekt vagyok,nem vagyok túlzottan nyomulós,de ha kell akkor megküzdök egy nőért!Akkor még is mi a probléma?A barátnőimet nem szórakozó helyen szedtem fel soha,tehát erre sem lehet fogni!Valami tipp hogy mit csinálhatok rosszul?Lehet hogy eddig tényleg rossz helyen keresgéltem?
2011. júl. 6. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rossz helyen, de az biztos, hogy lehet egy "típus" (nem a külsőre gondolok!), amibe mindig beválasztasz. NEM kifogod őket, hanem belőled ered a probléma, rosszul választasztasz. Nem "történik" a dolog, hanem "csinálod".

Legközelebb szándékosan más típusú nőt keress.

És: aki hagyja magát kihasználni, azt kihasználják. Ne hagyd! Rajtad múlik! Ezt kéne elsősorban megérteni.

2011. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van,csak én nő vagyok.Mindig kedves vagyok és segítőkész, feláldozó,de amikor nemet mondok akkor meg egyből annak állítanak be mintha sose számíthattak volna rám,csak azért mert nem fogadják el h. én is lehetek fáradt,nekem is lehet rossz napom illetve nekem sincs mindig "rabszolgát"játszani.Ez van,elvileg ezt vonzza be az ember.Választhatsz mást,de ez úgy is csak idővel derül ki h. hogyan választottál.
2011. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

""de ha kell akkor megküzdök egy nőért"" Ez általában csak a filmekbe és a sztorikba hangzik jól és használható. A nők valójában ezt nem szeretik. Jó vannak a plazacicák akik szeretik ha őket körberajongják meg ilyenek. De egy normális nő, egy igazi férfit szeretne maga mellé.

Egy nőt kicsit néha elkel hanyagolni(de ne vidd túlzásba). Hogy ne érezze azt hogy bármit megtehet. És akkor szeretni fognak.

2011. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Talán éppen az a baj, hogy túlságosan "jó" vagy. Van egy olyan közhely, hogy a nők a "rossz fiúkat" szeretik. Ezt nyilván nem úgy kell érteni, hogy a bűnöző bunkókra gerjednek. Inkább úgy, hogy mindenkinek szüksége van arra, hogy meghódíthassa a másikat. Ha valakit nem kell meghódítani, mert az "ölébe pottyan" a párjának, és az pontosan tudja, hogy neki már semmi dolga nincs, mint elviselni az örök hűséget, akkor az bizony riasztó is lehet. Gondolom, amit leírtál magadról, azt el szoktad mondani, vagy érzékelteted is a nőkkel. Így kívülállóként nagyon szimpatikus tulajdonságaid vannak, de én sem akarnék olyan pasit, akinek a megszerzésében, és megtartásában nincs semmi "kihívás", már a kapcsolat elején sem.
2011. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:58


Első válaszolónak!

Mi az hogy hagyom hogy kihasználjanak?Nem értem!Nem hagyom de egy kapcsolatban az a lényeg hogy közel engedje magához az ember a másikat és ha én bizalmat adok neki akkor azt miért kell kihasználni??Hiszen egy kapcsolat a bizalomról szól,ha nem engedem közel magamhoz az sem jó szerintem mert akkor az a probléma!

2011. júl. 6. 12:06
 6/16 A kérdező kommentje:

Volt olyan is hogy nem engedtem közel magamhoz valakit,neki meg az volt a baja!Nem értem néha a nőket na mindegy!

Nem vagyok pacsker és azért nem mindent teszek meg egy nőért,általában szabad teret engedek nekik és nem mászok a képükben!

2011. júl. 6. 12:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az ilyen nőtípus tetszik neked. Én sose használtam ki senkit, valószínű engem észre se vennél.
2011. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen időtartamú kapcsolatokról van szó? És hogy mi volt a szakítás oka? ( a mgcsalás egyértelmű )
2011. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem meg a férfiak használnak ki, de én tudom miért: mert papucs, naiv, hiszékeny ember vagyok. Nem volt egy leányálom beismerni, de ez van.
2011. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:35


Persze hogy meg kérdezheted!Oda írtam hogy megcsalás!Pedig pedig foglalkoztam vele és kapott szexet rendesen amit még élvezett is állítólag.....

2011. júl. 6. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!