Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinél jobban szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinél jobban szeretem, de a helyzet nagyon furcsa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 14 leszek. Van egy lány, akit mindenkinél jobban szeretek. A dolog zűrös mert egyszer már megtetszett fél éve, de mikor alakulni kezdett volna a dolog, elhidegültünk egymástól. Nyár eleje óta újra szeretem. Egyik este kettesben voltunk egymással. Szerelmet vallottam neki. Végig egymás szemébe néztük, de ahányszor csak kérdeztem, mindig csak annyit mondott: nem tudom. Nagy nehezen kimondta, hogy szeret. Másnap este interneten beszélgettünk. És azt mondta nem tudja szeret-e. Aztán meg azt, hogy csak a barátom szeretne lenni, és a barátnőitől tudom, hogy valami más fiú is érdekli, aki 15 éves, ugyanakkor fizikailag vagyok olyan érett mint ő, és szerintem szellemileg is. Az illetőről semmit sem tud, rólam viszont mindent. Nem tudom mit kéne tennem, hogy engem válasszon.
2011. aug. 29. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit! Minél jobban tepersz, annál szimpatikusabb lesz neki a másik (sejtelmes) srác!
2011. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ide 18 felüliek írhatnának, valahol írva vagyon...
2011. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az embert természeténél fogva vonzzák az ismeretlen dolgok.. Mitgondolsz minek száltak Holdra anno Armstrong bácsiék? Miért kutatnak fojamatosan egyre újabb és újbb területeken a tudósok? A vérünkben van az ismeretlen iránti vágy. Szerintem ezt bukod pali, de nem kell elkeseredni, borzasztó fiatal vagymég.. Én is jártam hasonlóképp..


F/16

2011. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!