Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon összejöhetett?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem..

a barátnőm nemakart gyereket,én viszont nagyon

egyszer fagyasztottam le spermát,és ujjazásnál bekentem vele az ujjam,vajon teherbe eshetett a barátnőm?

és hogyha igen,fenyegessem meg,hogy elvágom a torkát ha elakarja vetetni,vagy pedig csak azzal álljak elő,hogy elhagyom?

lécci segítsetek

köszi :)


2011. aug. 29. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Rohadj szét te mocskod büdös f*sz szop*
2011. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamu. Beteg állat vagy.
2011. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de ha ez vicc akkor nagyon béna humorod van,mert én egyáltalán nem tudok ezen nevetni.Kicsit ciki,hogy nálatok ez a menő.

Ha pedig nem vicc,és komolyan gondoltad a kérdésedet,akkor is egy szerencsétlen vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem gondolod komolyan, de válaszolok.

Ne fenyegesd, ne zsarold és ha nem akar gyereket akkor ne legyen, tudod egy párkapcsolatban KÖZÖS döntéseket kell hozni, nem egyedül neked kell döntened! Nem te szülöd meg a gyereket, tehát ha Ő nem akar, akkor nem lesz. Ha Ő akar, de te nem, akkor sem lesz. Ha mindkettőtök akar lesz.

12/F

2011. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést. :)
2011. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nézdd meg! egy 12 éves fiu is érettebb nálad!!!
2011. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!