Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem, egy suliba járunk, és én mikor anno felfigyeltem rá fel is vettem facebookra de még nem dumáltunk meg semmi max belájkolta a kiírásaimat de ez lényegtelen. És valamelyik nap mikor mentünk haza elment mellettem és rámköszönt. Másnap szintén elment mellettem de már nem köszönt...És ez azért meglepő mert nem voltunk köszönő viszonyban. Most ez lehet hülyén hangzik de egyszerűen nem tudok a pasikon kiigazodni...ti mit gondolnátok ebben a helyzetben? Esélyem egyenlő a nullával nála vajon?!!

18/L


2011. okt. 23. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán beszéltetek már személyesen a köszönésen kívűl?
2011. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már így lánnyal. Alapból nem voltam vele köszönőviszonyban, de egyszer tök váratlanul összetalálkoztam vele, és mivel tudtam h kicsoda, meglepetésemben automatikusan köszöntem neki. Máskor meg már nem (tartva magam a régi "felálláshoz"). Ez nem jelent semmit.
2011. okt. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem, amúgy nem beszéltünk még soha, csak én meglepődtem..na mindegy azért kösszi a válaszokat
2011. okt. 23. 01:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen amúgy a lányok miatt van, nektek baj az, ha egy fiú túlságosan érdeklődik. Csak próbál úgy tenni, mint akit nem érdekelsz, hogy a te érdeklődésedet felkeltse vele. És működik is, úgy látom :) 20/F
2011. okt. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet...az érdeklődés már megvan..Nem tudom, de ha tényleg így van ahogy írtad most már azt nem tudom, hogy hogyan lépjek felé...Vagy várjak rá!? Áh
2011. okt. 23. 01:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ott a gondom a kérdéssel hogy nem tudom manapság mit jelent a fiatalabbaknál hogy bejelöltem failbukon meg lájkolt...

Ha ráköszönt érdekled minden bizonnyal, vagy legalábbis kíváncsi rád.

Én világ életemben odamentem a nőkhöz ha érdekeltek, akkor is ha volt barátjuk akkor is ha látszólag utáltak, de én már csak ilyen vagyok. Azt hogy lányként hogy kezdeményezz nem tudom neked megmondani mert férfi vagyok. Viszont ha mosolyogsz rá meg rárá pillantgatsz az tuti felhívás.

2011. okt. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!