Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelemből hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelemből hogy lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés
egész nap rá gondolok, nem tudom kiverni a fejemből, a gondolataimban együtt vagyunk, de a valóság az, hogy nincs semmi köztünk...még
2011. aug. 29. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok jelenleg. Tedd azt amit én fogok: Intézd el, hogy legyen valami köztetek! ;)
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
ne a fejedből verd ki
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy még annyira nem ismerjük egymást, hogy legyen belőle valami:S
2011. aug. 29. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is ebben a cipőben járok.
2011. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

a sarkon túl mindig jön egy jobb :)..én is úgy voltam vele mint te, de most van valaki más..ha reménytelen akkor felejtsd el, ha nem akkor lépj valamit


18/L

2011. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 10 év alatt sem sikerült, pedig a második felében már nem is találkoztam vele, csak neten láttam a képeit...


26/F

2011. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ementali válasza:
Pont úgy, mint a szerelemből! Sehogy! Maximum bele törődsz és elfogadod, hogy soha nem lesztek együtt. Ha nem megy, akkor fordulj pszichológushoz.
2012. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Reginabny válasza:
Felejtsd el ne gondolj rá,gondolj valami másra pl.:jővödre nélkule boldogan, vagy ami boldogátesz :)
2016. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem már 20 éve van egy plátói szerelmem,(25 éves párkapcsolatomak lett vége) és mostanára tudtam csak közelebb kerülni kicsit hozzá, mert szabad lettem (akaratomon kívül).

2-3 hónapja elég sokszor taliztunk,arról mondjuk nem tud semmit,hogy titkon szerelmes vagyok belé már több mint 20 éve, mert csak mint barátok talalkozunk,legtöbbször átjön hozzám,és pár órát beszélgetünk olyankor,aztán megy haza, vagy ki tudja hova...

Aztán napokig nem jelentkezik, eltűnik...

A telóját sem nagyon nézegeti, nem ír semmit, és sajnos nem veti meg a piát..., minden nap iszik,ami kiborít engem. Alkesz lett az elmúlt jó pár évben amíg nem találkoztunk mostanáig és sajnos már nagyon meglátszik az arcán is és nem tudom, hogy tudnék segíteni neki, mert nem ismeri be hogy alkesz és még vigyorog is hozzá,meg olyan mintha büszke lenne rá, hogy iszik...

Nagyon távolságtartó sokszor. Ha telón beszélünk akkor meg néha teljesen másképp beszél, mint amikor józan. Egyébként egy nagyon jó szívű pasi és amikor megismertem 20 éve, kifejezetten helyes volt és rögtön megtetszett...

De mindkettönknek volt kapcsolata akkor, így nem is foglalkoztunk egymással. Most hogy vége lett a kapcsolatomnak, tartja bennem a lelket és próbál segíteni mindenben amiben csak tud. De nem tudom hogy mondjam meg neki, hogy tegye le a piát mert tönkreteszi magát teljesen... Attól félek, ha elkezdek erről beszélni vele, akkor lelép,eltűnik megint, mint 6 éve és nem láthatom akkor ki tudja meddig megint. Mit tegyek...? Nem akarom elveszíteni...


46/l

jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!