Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelemből szeretni?

Figyelt kérdés
Nah, szóval az lenne a kérdésem, hogy miylen szerelemből szeretni.. Mert az más, hogy a családodat szereted. Honnan tudja az ember, hogy szerelmes és nem csak helyesnek tartja? Nem volt még komoly kapcsoltom.. Annyi volt: tetszett, elkezdtem járni vele és egy hét után szakitottunk. Nah ez nem szerelem, szall akk nem is bizonyul "járásnak"? A kromat ne kérdezzétek 15 alatt vok :) azért tettem fel ezt a kérdés, mert még enm tapasztaltam. A válaszokat előre is köszi.
2011. szept. 22. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Érezni fogod :) úgy érzed hogy nélküle semmi vagy :) állandóan hiányzik :) és csak rá tudsz gondolni :) de elvileg mindenkinél más :)
2011. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:
100%

ezt neked kell megtudnod... valjában szerntem nem lehet tudni.

az ember mindig azt érzi hogy hű na most, na most őt nagyon és tiszta szívből szerelemből, és soha jobban... aztán vége lesz, szenvedsz, és jön a másik, akit talán még jobban szeretsz, és visszagondolva az előző nem is volt olyan igazi.


aztán az is lehet hogy csak én sem éreztem még:) sokat ogndolkodom rajta hogy el lehet-e ezt választani a nemi vonzalomtól, azt hiszem nálam összemosódk még, epdig nem vagyok már 15.

2011. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 25 vagyok,soha nem voltam még szerelmes eddig.azt hittem nem is leszek.most sikerült.és tudom,hogy az vagyok:)ezt tudni fogja az ember.egyébként nem tudom eldönteni,hogy jó-e vagy rossz:D
2011. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szia Hát nekem azt jelenti hogy mindig rá gondolok és már fáj szinte hogy nincs mellettem akit szeretek és azt mondják hogy a skinheadeknek nincs érzésük hát ez nem igaz mert igenis van csak azért mondom hogy egy 15 alatti simán lehet szerelmes és ez mind a két nemre vonakszik én világ életemben azt hittem nincs egy lány se aki meg dobantja a szivem és most vág képen hogy van és 17 vagyok :D szoval fel a fjjel teis érezni fogod ki a te igazid :)
2011. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb/Legmegnyomorítóbb..

Csodálatos/Borzalmas..

Egyszer az egekben repülsz/Máskor zuhansz..

Boldog vagy/Szomorú vagy..

Nagyon szélsőséges érzéseid vannak,ha szerelmes vagy.Először gyönyörű..csak ő jár az eszedbe,mindig róla fantáziálsz,bármit tesz/mond az szent számodra.Ha beteljesületlen,vagy múló,akkor pont az ellenkező érzések.

Ne akard tudni,sose.

20l

2011. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rohadt jó. Persze, ha viszonozzák, egyébként fel tudja őrölni az embert.

De ez ne tántorítson el tőle. :D

2011. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Mikor még egy trágyadomb tetején is a pillangokkal játszol,ha vele vagy,mert annyira szereted az illetot. -Ha már miután elment toled,fél perc mulva hiányzik.

-Ha meglátod ot,osszeszorul a gyomrod,buszke vagy,hogy o a te párod.

-Azt látod,hogy o a leggyonyorubb a világon,bárki bármit mondhat.

-Ha egy másik csaj akár csak ránéz,te olni tudnál.

-Ha miután elaludt,te nézed ot,és mosolyogsz.

-Megleped minden ajándékkal,csak hogy azt a kis oromot is lásd az arcán.

-Ha képes vagy szájjal kényeztetni,akár 1orát is,mert tudod,hogy neki az milyen jo.

-Mikor megcsokol,kikapcsol és megszunik a világ korulotted.

-Még ha megbántott is,te akkorsem tudsz nélkule élni.

-Ha ugy érzed,megolnéd magad érte,csakhogy o tovább élhessen.

-A sexrol nem is beszélve,ha vki igazán szerelmes,a sex vmi orítoen isteni...


--Ha hosszu kulontoltott évek után is majd meg bolondulsz,ha meglátod,és 4év szakítás után is minden áldott nap csak rá tudsz gondolni.-Na akkor szerelmes vagy!!!

2011. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Belülről jön az érzés, én is 16 múltam, amikor jött az első igazi szerelem. Sajnos nem lett kapcsolat.

Igaz már alsó tagozatosként is volt már egy hasonló dolog, de akkor haverok lettünk a csajjal. És akkor még nem volt olyan erős az érzés, de valami már akkor is volt.

2016. nov. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!