Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra melyik a "legigazib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra melyik a "legigazibb" szerelmespár?

Figyelt kérdés
Most konkrétan a híres párokra gondolok, filmekből, könyvekből stb. Melyik tartjátok a legvégzetesebb, legvalódibb szerelemnek? Számomra, ami a Titanicban Rose és Jack között zajlik le, az egyszerűen varászlat fúú...
2011. aug. 30. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Eva Peron és Charlie Sheen....
2011. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Fluor-SP

sósperec és a párja :D 2 kis b.. ez elég izgalmas főleg a k... anyukazasok amikor kiadják a szemetet cd-n

2011. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potterből Piton és Lily.
2011. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj(vagyis nem baj),hogy a sztárok engem pl abszolult nem érdekelnek ezért ebből következik hogy azt sem tom ki kivel van!
2011. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vajnai Attila és Noé Krisztina.
2011. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, aki értette mit kérdezek!! nem sztárpárokra gondoltam, hanem történetekre mint pl. rómeó és júlia, edward és bella ilyesmik tudjátok, ami a legjobban megfogott:)
2011. aug. 30. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Szandi (énekesnő) és párja. 16 éves koruk óta vannak együtt (azaz Szandi 16 volt akkor, a párja 8 évvel idősebb), azóta boldogan vannak együtt 3 (?) gyerkőccel. Úgy örülök nekik, mert a párom és én köztem is 8 év van és 16 voltam, mikor összekerültünk. Remélem nekünk is bejön.. már 6 éve tart :)
2011. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:
32%
Le se sz@rom őket...
2011. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmünk lapjai (könyv és film is készült belőle). Az az igazi, életen át tartó szerelem. Mellette a Titanicos eltörpül. Ha még nem láttad, kedves kérdező, feltétlen nézd meg a filmet! [link]
2011. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ, feltétlen megnézem:D

a kedves válaszolónak aki itt káromkodik, szólnék, hogy ha nem érdekli, akkor minek ír?engem meg a használhatatlan és idegesítő hozzászólásodra tojok magasról...

2011. aug. 30. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!