Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megkülönböztetni a fellángolást a szerelemtől?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem mélyebb,de nekem is nehezen megy, minden héten képes vagyok másba szerelmes lenni, pedig nagyon nem vagyok már gyerek.
2011. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Walk With Me ***** válasza:
100%

Mindkettő kémiai folyamat, szerintem a fellángolás a szerelemnek egy kezdetlegesebb fajtája. Úgy tudnám most hirtelen felvázolni a véleményem, hogy:

Fellángolás = Valakivel pl. 1 hete ismeritek egymást, szimpi, vonzó, megfogott benne valami és folyton rá gondolsz, repkednek a pillangók a gyomrodban... fáj ha másra néz, nem tudsz enni stb.

Szerelem = Ugyan úgy vannak pillangók meg stb, de rendesen ismered a másikat, megbízol benne, érzed, hogy Ő egy darab belőled és nélküle nem tudsz működni, elfogadod olyan tökéletlennek, amilyen Te is vagy és tudod, hogy együtt vagytok tökéletesek. Emellé még társul nagyon erős szexuális vonzalom, ami csakis iránta ilyen erős, tehát számunkra Ő a legcsodálatosabb, gyönyörűbb Nő/Férfi a világon, és nem érdekel milyen mással, nekünk csakis Ő kell.


Hát ennyi, én így élem meg.

2011. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Walk With Me ***** válasza:
100%
Aj... azt még hozzátenném, hogy a szerelem valóban kémiai folyamat, de mivel bizalmon, megértésen, szereteten, elfogadáson és a többi felsorolt (lelki) dolgon alapul, így teljesen sosem szűnhet meg csak úgy, mint egy fellángolás, ami mondjuk egyik napról a másikra csak úgy "elaludhat".
2011. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
fellángolás rövidebb,akkor is képes vagy rá ha alig ismered az embert,a szerelemhez viszont idő kell,és képes hónapokig,évekig,sőt,talán egy életen át kitartani.Egy egyszerű fellángolásnál nem feltétlen őt szereted,lehet hogy csak azt,aki szeretnél hogy legyen.A szerelem olyan,hogy még a hibát is szereted. (:
2011. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem sokáig tart...nagyon sokáig.. még akkor is, ha már ismered a másik minden "hibáját", szokásait, stb. de még akkor is, ha a 'másik fél' ki nem állhat...mindig ott marad benned, nem lehet kiírtani!! A fellángolás viszont ehhez képest hamar elmúlik, általában, ha jobban megismerjük a másikat!
2011. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!